KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Rockabilly Invasion Vol.2
"Rockabilly Invasion Vol.2"
Kuupäev: 10.10.2009
Kell: 18.00
Hind: 195/245

SPELLBOUND
THE MEANTRAITORS
THREE ELVIS TOUR
BOOGIE COMPANY
20TH FLIGHT ROCKERS
THE RUMBLE BEAT


Uksed tehakse lahti kell 18.00 ja bändid alustavad 19.00

10. oktoobril 2009 toimub Tallinnas festival „ROCKABILLY INVASION! VOL. 2“.

Peaesinejateks on Euroopa neo – rockabilly absoluutne tippbänd SPELLBOUND Iirimaalt ja number 1 psychobilly bänd THE MEANTRAITORS Venemaalt.

Suured ameerika autod, juuksetukk ülespoole silutud soengutega noorsandid, laiades seelikutes tüdrukud, Elvise muusika... tuleb meelde? Või pole midagi sellist näinud, ega kuulnud? Aga just sellist meeleolu pakub kõigile festival „Rockabilly Invasion!“.

„Rockabilly Invasion!“ on festivalide sari, mis on suunatud publikule, kes armastavad autentset rock`n`rolli ja muusikat, mille juured on 50ndates aastates. „Rockabilly Invasion! Vol 2.“ on jätk esimesele kontserdile, mis tänu publiku poolehoiule jätkub. Seekord suuremamahulisena.

10. oktoobril, algusega kl. 19.00 astuvad Tallinnas, klubis Tapper, lavalaudadel üles:

SPELLBOUND (Iirimaa)

Neo-rockabilly`t viljelev bänd Dublinist, Iirimaalt, mis on loodud 1986 aastal. Erinevalt teistest Iiri bändidest, otsustasid Spellboundi liikmed oma nime tuntuks teha mitte ainult kodumaal, vaid ka kogu maailmas. 1988 aastal anti välja esikplaat, mis Iirimaal polegi ilmunud, küll aga mujal maailmas. Ja esikplaat sai koheselt oma stiili suureks müügihitiks.

Bändi eripäraks on solisti Frankie Hayesi isikupärane ja teistest rock`n´rolli lauljatest erinev hääl. Spellbound ületab kaugelt rockabilly muusika piirid. Tänu sellele on Spellboundist on aastate jookul saanud uue rockabilly (neo – rockabilly) tipp Euroopas. Spellbound on üles astunud kõikidel maailma olulistel psychobilly ja rockabilly festivalidel. Bänd esineb Eestis esmakordselt.

THE MEANTRAITORS (Venemaa/Saksamaa)

Vaieldamatult number 1 psychobilly bänd Venemaal. The Meantraitors loodi 1989 a. Sankt-Peterburis, Venemaal. Bändi liider Stas Bogorad on selle muusikastiili elav legend Venemaal. The Meantraitorsit loetakse üheks tugevaimaks ja parimaks psychobilly bändiks mitte ainult Venemaal, vaid ka Euroopas. Bänd on andnud palju kontserte Venemaal, Saksamaal, Poolas, Eestis, Inglismaal, Hispaanias, Prantsusmaal, Leedus, Hollandis, Horvaatias, Ukrainas ja Soomes.

BOOGIE COMPANY (Eesti)


Eesti rockabilly lipulaev astub festivalil koos kolme solistiga – kolme „ELVISEGA“ kolmest riigist:

Elvis nr. 1: ARON (Soome)

Alustanud muusikuteed 5 aastaselt. Esinenud mitmes Euroopa riigis, USA`s, Venemaal ja Lõuna-Koreas. Osalenud mitmetel TV ja Raadio esinemistel ja showdel. Osalenud ka Ameerikas Alabamas peetud Elvis-võistlusel, kus sai 3. koha. Omab kõrgeid kohti Soome raadiote poolt koostatud edetabelites.

Elvis nr. 2: IVARS PETERSONS (Läti)

Alustanud muusikaga 10 aastaselt. Esinenud mitmes Euroopa riigis ning ka USA's. Osalenud mitmetel TV ja Raadio esinemistel. Osales 2004 a. Läti Eurovisiooni võistlusel enda tehtud lauluga "Come with me".

Elvis nr. 3: ANDERS KARLSTEDT (Rootsi)

Alustanud muusikaga 10 aastaselt. Võitis aastal 2008 Memphises peetud Elvise Impersonaatori võistluse. Esinenud ja tuuritanud ka Elvise originaal – bändiga The Jordanaires'iga, DJ Fontana'ga, John Wilkinson'iga, Charlie Hodge'ga ning Stan Perkins'iga.

Veel astuvad festivalil üles 20TH FLIGHT ROCKERS Soomest ja Tartu noorte rokkarite bänd THE RUMBLE BEAT.

Õhtut juhib Eesti Elvise Klubi president hr. Tõnu Tuulas.

Lähem info esinejate ja  ürituse kohta festivali kodulehel: www.rockabilly.ip.ee

Rockabilly Invasion Vol.2
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee