KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Nailboard ja Hard Rock Laager esitlevad: Tallinn Music Week
"Nailboard ja Hard Rock Laager esitlevad: Tallinn Music Week"
Kuupäev: 28.03.2009
Kell: 19.00
Hind: 100.-
„NAILBOARD and Hard Rock Laager esitlevad“

28. märtsil astuvad klubis Tapper Hard Rock Clubi ja Nailboard Magazine'i poolt korralataval kontserdil üles neli Eesti raskemuusikabändi, kel kõigil täitsa oluline ja üdini oma roll siinsel hevimaastikul.

Piletid müügil Piletilevis hinnaga 100.-

Seega, laupäeval 28.03. klubis "Tapper" (Pärnu mnt 158G):

METSATÖLL (alustab 00:00)
Metsatöllu nimi ei vaja ilmselt tutvustamist ühelegi endast lugupidavale Eesti raskemuusikaaustajale. Tapperis näeme, raisk!
Kuula: http://www.myspace.com/metsatoll
www.myspace.com/metsatoll

HORRICANE (alustab 23:00)
“The End's Façade” – sellist nime kannab Horricane’i uus kauamängiv, mille esmaesitlus just sel õhtul. Plaati saab osta kohapealt.
Kuula: www.myspace.com/horricane

TAAK (alustab 22:00)
Ugrirock-ansambel Taak jagab rahvale tasuta lootust. Kauni kujundusega eksklusiivset singli pälvivad esimesed 25 kontserdile saabujat!
Kuula: www.myspace.com/ugridoom

AEON AETHEREAL (alustab 21:00)
Aeon Aethereali muusika hõlmab endas elemente death ja black metalist, kokteilile lisavad pikantsust mõningad thrashilikud toonid, kaldumata seejuures liigselt ekstreemsustesse. Musikaalsel värvikusel põhinev jõulisus, tugev meloodiline aluspõhi ja tehniline viimistletus moodustavad Aeon Aethereali märgataivamad tunnusjooned. 2008. aastal nägi ilmavalgust bändi debüütalbum “Parasite Halls”.
Kuula: www.myspace.com/aeonaethereal

STILL HAUNTS ME (alustab 20:00)
Still Haunts Me on noor metalcore-stiili viljelev bänd Eestist. Bänd segab edukalt meloodilisi kitarririffe massiivsete breakdown'idega ning žongleerib oskuslikult nii kurja kui puhta vokaaliga. Oma lühikese eksistentsi jooksul on Still Haunts Me andnud üle 30 eduka suurema ja väiksema kontserdi nii Eestis kui ka Lätis. 2008. aasta novembris ilmus bändi debüüt-EP ” Remains of Decay”, mis sai lindistatud Zorg Sound Laboratories Toomas”groZmot” Paidra käe all.
Kuula: www.myspace.com/stillhauntsme

Tallinn Music Week: 3 ööd, 10 lava, 65 bändi!

Lisainfo:
www.tallinnmusicweek.ee
Nailboard ja Hard Rock Laager esitlevad: Tallinn Music Week
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee