KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Raisk & Second Life!
"Raisk & Second Life!"
Kuupäev: 16.12.2009
Kell: 21:00
Hind: 25

16. detsembril algusega kell 21.00 on kõigil võimalus osa saada Eesti esimesest virtuaalsest punk-rock kontserdist. Ansambel RAISK liikmete animeeritud tegelaskujud astuvad publiku ette Eesti virtuaalsaatkonnas. Kontserdi ülekanne toimub klubist Tapper, kuhu on samuti publik oodatud. Ekraanide vahendusel on nii virtuaalse kui reaalse kontserdi külastajatel võimalik osa saada teises kontserdipaigas toimuvast.

Kontserdi ettevalmistamine juba käib. Valmimisjärgus on virtuaalne lava saatkonnahoone lähedal merekaldal. Bändiliikmete tegelaskujudele ehk avataridele disainitakse võimalikult tõetruu välimus. Soetamisel on virtuaalsed pillid ja nendega kaasas käivad animatsioonid.

16. detsembril, kui RAISK lavale astub, istuvad viis avatarijuhti Tapperis arvutite taga ja imiteerivad animatsioonide abil muusikute esinemist. Virtuaallava kohal olevalt ekraanilt näeb Tapperis toimuvat, samuti on kontserdipublikul Tapperis võimalik osa saada virtuaalbändi ja –publiku rokkimisest.

Virtuaalse kontserdi külastamiseks on vajalik Second Life’i kasutajakonto ja programmi olemasolu, mille saab siit: http://secondlife.com/

Seejärel kopeerige link secondlife://virtual%20estonia/140/111/57 oma veebibrauseri aknasse ja SL programmi sisselogimisel oletegi saatkonnas.

Klubi Tapper, kus RAISK reaalselt esineb, asub Pärnu mnt 158g (vt http://tapper.ee/about-us/2/asukoht.html ) Pileti hind on 25 krooni.

Raisk & Second Life!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee