KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Nargaroth
"Nargaroth"
Kuupäev: 31.01.2010
Kell: 18:00
Hind: 150.-

Näärikuu viimasel päeval jõuab Balti tuuri raames Eestisse Saksa black metal bänd Nargaroth, mis on tuntust kogunud juba 11 aastat. Maiuspalaks on see kindlasti paljudele black metali austajatele. Kuid, et lava ikka enne peaesinejat soojaks köetud saaks, tuleb kohale ka Läti kahurvägi Nycticorax ja Urskumug. Eestist aga annavad oma panuse epic black metal bänd Bestia ning hiljuti demoplaadi välja andnud Viirastus, mille stiiliks on rahulikum ning depressiivne black metal.

NARGAROTH (DE)
Ida-Saksamaalt aastal 1998 alguse saanud formeering ei vaja tutvustamist neile, kes on juba mitmeid aastaid pühendanud end black metali kuulamisele.
 www.nargaroth.de

URSKUMUG (LV)
Aastatega on bändi koosseis mitmeid kordi vahetunud, kuid tänaseks koosneb see kahest liikmest - sellises koosseisus on neid näinud Eesti publik varemgi. Trumme teeb bändile arvuti. Urskumug viljeleb meloodilisemapoolset black metalit, milles on kuulda Darkthone mõjutusi.
 www.myspace.com/tribalblackmetal

NYCTICORAX (LV)
Kollektiiv, mille nimi on tõlkes “öö ronk”, on kokku pandud bändi ninamehe Lordbrok’i algatusel aastal 2003. Nende muusikat võib liigitada puhtaima black metali alla, mis kõneleb inimhinge tumedamast poolest.
 www.myspace.com/officialnycticorax

BESTIA (EST)
Praegusel ajal Eesti black metal skenes arvatavasti kõige aktiivsem bänd. Puhast pagan black metalit tegev bänd alustas oma rada milleeniumiaastal. Aasta tagasi üllitatud plaadi on praeguseks välja lasnud veel kaks rahvusvahelist leibelit.
 www.metal.ee/bestia
 www.myspace.com/hallutsinatsioon

VIIRASTUS (EST)
Senimaani 3 aastat põrandaaluselt tegutsenud grupeering täiendas 2009 aastal oma ridu ning andis sügisel oma esimesed live’d Eestis, talvepoole juba ka Lätis ning Leedus. Bändi stiiliks on vanakooli poole püüdlev aeglasemat sorti black metal.
 www.myspace.com/viirastus

Nargaroth
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee