KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Combichrist
"Combichrist"
Kuupäev: 23.02.2010
Kell: 20:00
Hind: 195 / 250

PRESSITEADE 30.01.2010

Rammsteini soojendusbänd Combichrist 23. veebruaril klubis Tapper.

Rammsteini Tallinna kontserdit soojendav Combichrist astub peaesinejana lavale päev varem 23. veebruaril klubis Tapper.


Aastal 2003 Andy LaPlegua poolt Norras asutatud Combichrist on tõusnud sooloprojekti staatusest tänaseks laialt tunnustatud dark-electro bändiks, millest annab tunnustust ka aukoht Rammsteini soojendajana nende Euroopa-turneel, mis toob nad teistkordselt Eestisse. Tapperi kontserdi avavad kodumaised Forgotten Sunrise ja Freakangel.

Combichrist ühendab endas stiililiselt industriali, EBM'i ja techno ning lisab annuse oma metal'i juurtest tulenevat viha - tulemuseks nende oma loodud stiil TBM ehk techno body music. Bändi karismaatiline liider Andy on kommenteerinud stiilimääratlusi järgmiselt: "Olen küll kõik need aastad istunud juhiistmel, kuid looming kihutab ikka oma rada." Kui veel mõne aasta eest oli kogu lavaline vastutus kadestamisväärselt energilise LaPlegua kanda, siis nüüdseks on koos täisbänd kahe ebainimlikus stiilis mängiva trummariga.

"Seda peab oma silmaga nägema!" kinnitab Anders Melts, Combichristiga juba mitmel korral varemgi lava jaganud Forgotte Sunrise'i ninamees ja temaatilise raadiosaate Röntgen (Raado 2) ning stiiliürituste Beats From The Vault vedaja. "Hea, et nad laval veel mõõka ei neela ja läbi põleva rõnga ei hüppa samal ajal kui perfektselt trummide otsas oma instrumente mängivad. Ei oleks midagi imelikku kui vabariigi aastapäeval Saku Suurhallis soojendaks Rammstein Combichristi."

Tallinna kontserdi avabänd Freakangel sai alguse alles eelmisel aastal, mil Dmitry (Suicidal Romance) ja fr0zen (cB aka Cyclone B) jõud ühendasid ja hiljem kitarristi Arti (Kamaloka) näol täiendust said. Tumeda electro ja industriali mõjutustega erinevaid stiile põimiva Freakangeli debüütalbum ilmub belgia plaadifirma Alfa Matrix alt 2010. aasta esimeses pooles.

Piletid klubis Tapper toimuvale kontserdile tulevad müügile esmaspäeval, 1. veebruaril kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili tanklates hinnaga 250 krooni. Piiratud arv sooduspileteid hinnaga 195 krooni on müügil klubis Tapper. Kontsert algab kell 20:00 ja üritus on vanusepiiranguta.

Vt ka:
http://www.tapper.ee/
http://www.combichrist.com/
http://www.myspace.com/combichrist
http://www.forgottensunrise.com/
http://www.myspace.com/forgottensunrise
http://www.freakangel.org/

Combichrist
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee