KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
BODY MACHINE BODY
"BODY MACHINE BODY"
Kuupäev: 09.05.2009
Kell: 19.00
Hind: 395/495/550.-

ORDO ROSARIUS EQUILIBRIO (Rootsi) Body Machine Body festivali väärikas peaesineja. Bänd, kes ei vaja iseloomustust inimestele, kes neid kuulnud on - nad armastavad ORE loomingut kõigi nelja käega. "Neli kätt rahuldavad paremini kui kaks" ning "harjutamine teeb meistriks" on nende värske kaheksanda kauamängiva "ONANI" sloganiteks. Nende muusika on õrn ja hingestatud ning kõle ja armsalt perversne. ORE nimetab oma muusikat apocalyptic folk`iks, mis on justkui segu dark/neo-folk`ist ja apocalyptic pop`ist, silmaks targalt terav lüürika.
ORE muusika mõjub tegelikult suurepäraselt ka ilma käte abita, võite selles veenduda juba varsti Tapperis.
www.myspace.com/ordorosariusequilibrio


MILITANT CHEERLEADERS ON THE MOVE (Rootsi) MCOTM`i võib kindlasti pidada üheks originaalsemaks EBM`i bändiks maailmas. Kui Joy Division oleks olnud techno band, oleks nad kindlasti kõlanud väga ligilähedaselt MCOTM`ile. Monotoonne ja endassekiskuv minek, rajud electro`st ja acid techno`st tuntud bassiliinid, täpiks rahustav vokaal. Tänaseks on MCOTM`ist saanud kvartett, kus lisaks bändi asutajaliikmetele on laval ka elav bass-kitarr ning sündimängija. Ei saa mainimata jätta, et kõige esimese Röntgen`i avalooks oli valitud just Militant`i “Freaks”, mis on siiani dark-electro pidude leivanumber ning omamoodi lausa hümniks saanud pala. Paljude arvamusliidrite meelest oli MCOTM näiteks üks meeldejäävamaid artiste möödunud aastaselt Wave-Gotik-Treffen festivalilt Leipzig`is. www.myspace.com/militantcheerleadersonthemove


ROSEWATER (Latvia) Kuidas saaks üks korralik festival läbi ilma Läti Sturm`i artistita. Rosewater on vast oma ala tuntuim läti artist nii Eestis kui mujal Euroopas. Paaril korral varemgi siin käinud (soojendas ka Combichrist`i 2005) bänd, kes tihti peale suudab ürituse “oma” ürituseks tembeldada peale oma võimsat esitust. Tänaseks on nad ilmutanud 3 albumit (viimasele andis lõpp-lihvi nt. Noisuf-X) ning hetkel tegelevad oma tulevase albumi kallal. Rosewater on artist, kes ei tee kunagi allahindlusi tehnilise poolega. Enamus instrumente on laval ja neid mängitakse ka tegelikult. See tugev külg väljendub muidugi ka nende kõlas. Rosewater suudab pakkuda tõelise kontsertelamuse oma valju ja raju noise`i piiril vaakuva industrial`iga. See band on iga industriali huvilise “must see”. www.myspace.com/1308ew83


MACHINE PARK (Soome) Kui midagi harsh EBM`iks võib nimetada, siis on see meie põhjanaabrite dark-electro esinumber Machine Park. Nad ühendavad väga kiire ja agressiivse mineku electro-industrialist tuttavate sündiliinide ja meloodiatega. I-le paneb aga täpi toores hardcore/punk hoiakuga vokaali maneer, mis kõlab ülimalt ausalt võrreldes paljude väsitavate üledraivitud vokaalidega, mida kohtame ses maailmas (või sarnaste bändide puhul) igal sammul. Ise kutsuvad härrad oma stiili techno-industrial-punk-pop`iks. Helinäiteid Machine Park´i värskelt albumilt "Edge Of Extinction" leiate Myspace`i lehelt www.myspace.com/machinepark


LIP SERVICE (Rootsi) Stockholmi electro-pop tema parimatel?. Duo (laval kvartetina) seob tänapäeva pop muusikat väga nutikalt vana kooli EBM`i ja electro saundiga, mille tulemuseks ongi Lip Service. Tänu oma albumile ja arvukatele singlitele on nad underground electro ringkondades kiirelt arvestatava staatuse saavutanud.
Bändi loominguga kurssi viimiseks viska pilk peale nende lehele : www.myspace.com/lipservicetheband


STandART (Läti) Siiras lõunanaabrite synthpop`i bänd ilmselt pikemat tutvustust ei vaja. Nad on siin käinud mitmel korral ja võitnud nii mõnegi südame. STandART`i põhi trumpideks on kahtlemata eriliselt hea ja hinge purustav vokaal ning analoogsüntidel õigete sündipopi tranditsioonide kohaselt loodud muusika. Hiljuti ühines bändiga taas ka kitarrist, sest eelmine lahkus peale albumi "Australia" ilmumist jäädavalt Mehhikoosse .
Tutvumiseks: www.myspace.com/standart


SUICIDAL ROMANCE (Eesti) Vaieldamatult selle Body Machine Body`i kõige gootim bänd. Suicidal Romance on vast edukaim iseseisev bänd, kes Eestist maailma läinud on. Vaid mõne aastaga on bänd andnud mitmeid kontserte erinevais maailma paigus, üllitanud kaks albumit ühe juhtiva saksa dark-electro plaadifirma Infacted alt ning jõudnud nii mainekatesse rahvusvahelistesse ajakirjadesse kui nende edetabelitesse. Saab tore olema neid taas kodulaval näha.
Tutvumiseks : 
www.myspace.com/suicidalromancemusic

FUCK YOU I AM A ROBOT (Eesti) Nimi pole FYIAAR`i juures ainus asi, mis toob muige näole ja paneb huvi keema. Nii head ja tasemel electro`t teevad väga vähesed artistid. See ei ole see electro, mis tekitab igavust ega see, mis pakub ainult saundipededele naudingut. See robotite duo biidib, särab ja kisub kaasa ja on ideaalne festivali otsi kokkutõmbav artist. One, two, fuck yuo!

Loe lähemalt: www.myspace.com/bodymachinebody

BODY MACHINE BODY
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee