KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Black Magic Tour Estonia II
"Black Magic Tour Estonia II"
Kuupäev: 23.04.2010
Kell: 19:00
Hind: 75.-

Sünge külm ei taha kuidagi Eesti pinnalt lahkuda. Armu ei anta nii pea, see on Black Magic Tour´i teine tulemine. Tegemist on tumemuusika tuuriga, mille kaks peaesinejat on seekord Pagan Black Metal ansambel Sõjaruun ning Eksperimentaalsema küljega Doom/Black Metal kollektiiv Wrath Is Evergreen. Seekordne tuur koosneb juba kahest osast. "Black Magic Tour" ning "Black Magic Tour Estonia"

Black Magic Tour Estonia hõlmab seekord viite Eesti linna. Seni juba külastatud kohtadele lisandub lõunavabariigi tumemuusika pealinn Põlva. Seekord läbitavad linnad on Tallinn, Pärnu, Põlva, Valga ja Tartu.

Lisaks Sõjaruunile ja Wrath Is Evergreenile astuvad kõigides linnades üles erinevad soojendajad. Nende seas: Must Rannik (Viking Black/Death) Valgas ja Tartus, Altheria (Melodic Death/Thrash) Põlvas, Langenu (Black/Trash) Tartus ning After The Waves Have Washed Me Away (Post-Rock) Tallinnaa ja Pärnus. Tallinnas ja Pärnus lööb kaasa ka Soomest pärit külalis-peaesineja 0 X í S T.

Info Black Magic Tour´i teisest osast tuleb aprilli alguseks.

0 X í S T (Fi)
On soome Dark Metal kollektiiv, kes avaldab oma debüüt EP läbi Ostra Records´i. Seda siis märtsi kuus. Bänd sai alguse kaks aastat tagasi, täiskoosseis saavutati eelmiseks aastaks. Loomingulise poole pealt on 0 X í S T väga huvitav. Vajaliku doosi suudab see pakkuda Black-, Heavy-, Doom- ning Gooti Metali austajaile. Tegemist on väga haruldlase nähtusega ning väga omapärase loominguga.
 www.myspace.com/oxist

SÕJARUUN
2007 aastal formeeritud kooseis, mis viljeleb Pagan/Black metalit. Stiil püüdleb vanema Ulveri ning Satyriconi poole. Peale kolme reliisi on nüüdseks juba oodata ka uut kauamängivat. Nimelt sõjaruun lõpetas äsja stuudio sessiooni. Uuest albumist said inimesed juba midagi maitsta Argharuse kontsertil Tapperis. Sõjaruuni edu Euroopas on aukartust äratav. Nad on ühed tõestanud, et Eesti Black Metal skene pole veel välja surnud. Sõjaruun on vanakooli Black Metali fännidele maiuspala. Sisse on põimitud meloodilisi ning ka akustilisi partiisid. Atmosfäär on sünge ja külm.
 www.myspace.com/sojaruun

WRATH IS EVERGEEN
Tegemist on 2006 aastal formeeritud projektiga. Nimelt ansambel sai alguse ühe-mehe bändist, mida vedas tol ajal IngWar. 2008 aastal live andes tulid abiks Suva teise kitarriga ning Kädi vokaaliga. Sügisel saadi lahti ka trummimasinast ning Bändiga liitus trummar Tambet. Selle kooseisuga suudeti saavutada lühikese ajaga edu terves baltikumis. Teisel mail 2009 välja antud EP on nüüdseks välja müüdud ning esinetud on kõikides baltikumi riikides. Tee lääne poole on hetkel rohkem, kui avatud. Tuuril saab esmakordselt näha uut kooseisu. Vahepeal on bändiga liitunud Kodukäija bassil, mis lisab vägagi massiivse saundi, ning Brigit viiulil, mis lubab kasutada vähem arvutit. Tulevastel laividel saab kuulata vanu lugusid naturaalsemas kuues ja mängitakse ka lugusi, mis varem Eestis pole esitatud.
 www.myspace.com/wrathisevergreen

Black Magic Tour Estonia II
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee