KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Indierokk @ Tapper
"Indierokk @ Tapper"
Kuupäev: 08.05.2010
Kell: 19:00
Hind: 75/100

Under Your Skin on kolmeliikmeline bänd Tallinnast, Eestist, mis alustas tegutsemist 2006. aastal. Ehkki bändis on vaid kolm liiget, on tegu siiski väga energilise ja tugeva kooslusega. Nad mängivad valju muusikat suure pühendumusega. Vahelduvad ja meeldejäävad meloodiad on neile sama olulised kui lugude dünaamikaga eksperimenteerimine ning tähendusrikkad sõnad.


Under Your Skin on oma kõlapildilt ainulaadne, kuna laulja/kitarrist ja bändi liider Phil on toonud oma britiliku lähenemise lugude kirjutamisse ja mängimisse ka oma Eesti tegutsevasse bändi. Bändi tegutsema hakkamisest alates on bänd saanud positiivset vastukaja ning levitanud oma reputatsiooni hea live-bändina.

Five Minutes For Myself(FIN) alustas 2006 aasta suvel tegevust. Nad viljelevad indierokki ja on lasknud välja mitmeid erinevaid üllitisi. Kõige uuem on tulemas välja maikuus, mille nimeks saab Come See Us Alive. Enda muusika kohta on nad öelnud järgmist: Saucy rocking, flirty tunes, controlled wrangling and melancholic passion!

Junk Riot on 2006. aastal asutatud eesti garage/indie/experimental-ansambel, kes võitis 2009. aastal Noortebändi konkursi. Omapärane ja äratundav heli baseerib peene hääle ja ohtralt Pitch-Shifter ja Delay effektide kasutamise peal. Bändi koosseis on laulja-kitarrist Vadim Ivanov, kitarrist Viktor Pavlov, bassimängija Julian Zainullin ja trummar Kirill Nikiforov.


Junk Riot- Black Widow muusikavideo:

Ambassador teeb selle kontsertiga oma debüüdi.

Kohtume Tapperis!

Indierokk @ Tapper
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee