KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Suusabaasis on progepidu!
"Suusabaasis on progepidu!"
Kuupäev: 18.06.2010
Kell: 20:00
Hind:

18. juunil avab Tapper oma uksed, et inimesed ei jääks ilma järjekordsest progepeost, kus seekordselt astuvad üles 4 omanäolist kollektiivi: Kantor Voy, Põhja Konn, Beggars Farm ning Paabel. Uksed avatakse kell 20.00. Pilet flaieriga on 100 ning ilma flaierita 125 krooni. Üritus on vanusepiiranguta!

Beggars Farm: BF on vanemaid ja mõjukamaid gruppe Eesti uue alternatiivse jazz-rocki esindajate seas. Alustanud 1990. aastate keskel energilisest blues-rockist, on nad järjest enam lähenenud jazzi ja improvisatsiooni helikeelele. BF on kui tundlik muusikaline elusorganism, milles igal osalejal on oma unikaalne, kuid kindlalt teistega seostatud osa.

http://www.myspace.com/beggarsfarmbfmkdk

Paabel: Paabel on mõttesähvatus, katse läheneda pärimusmuusikale vabameelselt, ammutades inspiratsiooni bändisisesest sünergiast.Eesmärk on teha muusikat, mida
ansambli liikmed ise kuulaksid ja naudiksid - ühiselt musitseerimise rõõm ja rahulolu on nende jaoks esmatähtsad. Koos on mängitud Eestis, Soomes, Leedus, Ungaris ja USAs. 2009. aasta märtsis anti välja esimene plaat, mis kätkeb endas kahe aasta tööd, rõõmu ja naudingut.2010. aastaks on jõutud järjekorras teise plaadini, mis hõlmab etenduse "Küüni täitmine" jaoks komponeeritud lugusid.Tõnis Mägi on nimetanud Paablit üheks olulisemaks uueks tulijaks Eesti muusikas.Muusikakriitik Kaur Garšnek kirjutas pärast 2008. aasta Viljandi pärimusmusmuusika festivali neist alljärgnevalt: "Teine mõjus Viljandi  Kultuuriakadeemia elusmuusika ansambel oli Paabel, kes sulatas üpris loomulikult ja kergelt kokku eesti pärimusmuusika  kordustepõhise kõla, děässilikud rütmikeerdkäigud ja harmooniahüpped ning rokiliku live-energia. Sujuvalt vahetati instrumente ja  väljendusviise. Paiguti jõuti välja lausa free jazz'i pärusmaale ning üllatavad uitparalleelid tekkisid hetkeks isegi King Crimsoni ja Soundgardeniga, siis jälle Kasekese, Ultima Thule ja In Spega!"
(Kaur Garšnek, EPL 28. juuli 2008)


http://www.myspace.com/paabel
http://www.paabel.com
http://www.youtube.com/watch?v=0xdN_lTseLQ

Põhja Konn: Grupp noori andekaid moosekante, kes ühe jalaga veel elavad 70ndates, saades innustust just vanakooli progemuusikast. Lühikese tegutsemisaja jooksul on see punt saanud palju kiita oma hea kokkumängu ning soundi eest. Bändi on võrreldud Ruja, Beardfishi, Genesise ja muu sellisega, mis eakamaid progeaustajaid erutama peaks.  "Mõisas ka ei maga von, kui rokki tantsib Põhja Konn."

http://www.myspace.com/pohjakonn

Kantor Voy: 2003. aastal oma debüütalbumiga "Headswitch" välja tulnud ning harvasid livesid andev Kantor Voy on peale aastapikkust pausi jälle valmis lavalaudu soojaks kütma. Esitamisele tuleb esimesest kauamängivast  rohkem instrumentaalosadele keskenduv  kava, sest ansambel on öelnud lahti lauljast ning laseb front-mani asemel
muusikal iseenda eest rääkida.

http://www.metal.ee/kantorvoy/

Suusabaasis on progepidu!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee