KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Steve Waitt Band (usa) with Liz Clark (nyc)
"Steve Waitt Band (usa) with Liz Clark (nyc)"
Kuupäev: 24.05.2010
Kell: 21:00
Hind: 50.-

Suurepärast indie-artrock-electronica muusikat otse Brooklyinist! Steve Waitti bändiga tuuritab koos ka NYC lauljatar Liz Clark!


Kui Steve Waitt viie aasta eest New Orleansist sammud Brooklyni poole seadis, sattus ta koheselt suurlinna parimate produtsentide ja artistide seltskonda, kelle keskel küpses ka tema isiklik nägemus elektroonilise, alternatiivse folgi ja indie-rocki ristamisest. Steve'i muusika on rikkalik ja mitmekihiline ning ta loomingu seob üheks südamest kirjutatud laulutekstid. Ja vaatamata igavesti jätkuvale eneseotsingule on ta juured tugevalt bluusis, děässis ja folkmuusikas.

Tänaseks on ta kokku pannud bändi, mida ajakirjad Stomp ja Stammer on tituleerinud "ohtlikult heaks" ja mis Manhattani peenemates klubides toob regulaarselt täismaja. Nüüd on Steve'i bändil väljas debüütalbumile "Blue Parade" järgnenud viielooline EP, mis on sisu poolest sama värvikas ja mitmetahuline kui teekond, mille ta lugude kirjutamiseks on läbinud. Selles loomes on hetki Mehhiko randade hurtsikutest, New Orleans'i Prantsuse Kvartalist ja tulevikus kindlasti ka hubasest klubist Tapper.


Steve Waitt (NYC) - klahvpillid, vokaal
Liz Clark (NYC) - vokaal, kitarr
Artis Orubs (Riga) - trummid
Nate Allen (NYC) - bass


Sissepääs 50.-


Vaata ka:


http://www.stevewaitt.com/
http://www.myspace.com/stevewaitt
http://www.lizclarkmusic.com/


 

Steve Waitt Band (usa) with Liz Clark (nyc)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee