KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Die So Fluid (UK), Revolver, Oneword* @ Tapper
"Die So Fluid (UK), Revolver, Oneword* @ Tapper"
Kuupäev: 03.06.2010
Kell: 20:00
Hind: 150.-3.juunil astub rokiklubis Tapper üles Inglise post-punk grupp DIE SO FLUID. Hetkel maailmas ringi tuuritav bänd teeb hüppe ka Eesti pinnale, et anda üks korralik täispikk kontsert, kus esitusele tuleb uue plaadi repertuaar ja ka vanemaid lugusi. DIE SO FLUID on modernne “power trio” kehastus. Nende heli isikupära iseloomustab jõuline metal ning poolmõrud grunge ja post-pungi meloodiad.

DIE SO FLUID on välja lasknud 3 stuudioalbumit, millest viimane “The World Is Too Big For One Lifetime” ilmus 2010. aastal. Viimase stuudioalbumi kohta on öeldud, et see on parim rokkplaat peale Nirvana “Nevermind”i. Bänd on vallutanud HMV metal ja Amazon post grunge edetabeleid. Neid on kajastatud maailma kuulsate ajakirjade esikaantel, sealhulgas Kerrang, Sue ja Gorezone Magazine. Bänd on vahemikus 2004-2007 andnud üle 300 kontserti ja tuuritanud bändidega nagu Mindless Self Indulgence, My Ruin ja Prong.

Grog, rabava välimusega bändi lauljanna ja bassist on eelnevalt koostööd teinud selliste superstaaridega nagu Kelly Osbourne, Melanie C, The Ailerons koos Dave Rowntree-ga (Blur), Mike Smith-iga (Gorillaz) ning on saatnud Ozzy Osbourne-i klahvidel. Tema muusikalist abi on palunud ka Kylie, Goldfrapp, Bryan Ferry ja the Revolting Cocks. See oli kõik enne seda, kui ta liitus bändiga DIE SO FLUID.

Bändi teised kaks liiget Drew Richards (kitarr) ja Al Fletcher (trummid) on teinud koostööd selliste nimedega nagu Shania Twain, The Selecter ja trummar on saanud ka Grammy Lee Scratch Perry albumi” Jamaican ET” eest.

DIE SO FLUID

http://www.youtube.com/watch?v=_q4nqu-2vVU

http://www.youtube.com/watch?v=hJZZaNqeBIM&feature=related

www.diesofluid.net

www.myspace.com/diesofluid


Külalisesinejaks on Revolver, kes on titulleeritud kompromissituks ja ehedaks rokkbändiks, kes ei vannu alla standarditele ja reeglitele ning loovad ja saavutavad asju just oma sammu ja tahtmise järgi.

Revolver on:
Maarius Pahandus – laul
Kid – kidra
Soku – kidra ja laul
Mihkel – bass ja laul
Kallervo – trummid

www.liverevolver.com

www.myspace.com/revest


PILETID TULEVAD MÜÜKI ESMASPÄEVAL 19.APRILLIL KLUBISSE TAPPER HINNAGA 100.-

PILET KOHAPEALT 150.-

ALGUS 20:00
Die So Fluid (UK), Revolver, Oneword* @ Tapper
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee