KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Paul Gilbert (usa)
"Paul Gilbert (usa)"
Kuupäev: 23.11.2010
Kell: 20:00
Hind: 250 / 295 / 350 / ...

PRESSITEADE 10.09.2010

Kitarrivirtuoos Paul Gilbert novembris klubis Tapper

Maailma parimate kitarristide hulka kuuluv Paul Gilbert (USA) annab 23. novembril Tallinnas klubis Tapper nii kitarritunni kui täispika kontserdi.


Ansamblitesse Mr. Big (tuntud eelkõige raadiohiti "To be with you" poolest) ning Racer X kuulunud ja lugematutes projektides osalenud Paul Gilbert oli tunnustatud ajakirja "Guitar World" esikaanel juba 15-aastaselt, pani mõned aastad hiljem kinni Los Angeleses peetud kitarri võistumängimised ja oli 2007. aastal Joe Satriani ning John Petrucci kõrval üks kolmest "G3" kontserdite kangelasest Põhja-Ameerikas. Vahepealsetesse aastatesse on mahtunud arvukad maailmatuurid, ligi 40 stuudioplaati ning teist samapalju stuudioskäike koos erinevate maailmanimedega.

Kolmandat korda Eestisse saabuv Paul Gilbert astub üles ülihea saundi poolest tuntud rokiklubis Tapper, kus on varem esinenud ka Pauli troonipärija ansamblis Mr. Big ning ka kõrgelt hinnatud kitarrist Richie Kotzen. Sedapuhku on bändis kitarrist ja laulja Tony Spinner, ansambli Toto kauaaegne live-liige, kes on kuulsust kogunud ka paljude sooloplaatidega. Trummar Jeff Bowders ja bassist Craig Martini mängisid Pauli viimasel stuudioplaadil "Fuzz Universe" ja üheskoos esitavad nad nii uusi lugusid, hitte Mr. Bigi ja Racer X aegadest, kui ka materjali Pauli sooloalbumitelt.

Paul Gilbert on ka kõrgelt hinnatud kitarriõpetaja, kelle DVD'd ja artiklid on üles kasvatanud terveid põlvkondi tulihingelisi kitarriste. Tallinna kontserdile eelnevas 90-minutilises kitarritunnis jagab ta näpunäiteid Eesti hakkajamatele fännidele, kes saavad lisaks hindamatule kogemusele jälgida bändi soundchecki, kontserti ning minna koju spetsiaalse meenekomplektiga.

Piletid Paul Gilberti kontserdile tulevad müüki esmaspäeval, 13. septembril kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti. Soodushinnaga pileteid saab klubist Tapper ning spetsiaalseid VIP-pääsmeid Pauli kodulehelt www.paulgilbert.com. Üritus algab kell 20:00 ja on vanusepiiranguta.

Piletid Piletilevist:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock_ja_pop/?concert=72248

Paul Gilbert (usa)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee