KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
HRC esitleb: Sadist (ita), Crionics (pol) jpt!
"HRC esitleb: Sadist (ita), Crionics (pol) jpt!"
Kuupäev: 16.10.2010
Kell: 19:00
Hind: 150 / 125 / 100

Oktoobris on HRC'l au esitleda üht nimekaimat progressivse death metali bändi, mis siiakanti sattunud. 16. oktoobril astub klubis Tapper üles Itaaliast pärit SADIST, keda kõrvutati '90 aastatel selliste suurnimedega, nagu Death, Atheist, Cynic, Pestilence jt. Sadistile sekundeerivad poolakate hetke üks kõvemaid tegijaid, Laagrist tuntud CRIONICS, samuti Poolast pärit VIRGIN SNATCH ning kodumaised NIHILISTIKRYPT ja CATNAP.

HRC esitleb, 16. oktoobril klubis Tapper:

SADIST (ita)
CRIONICS (pol)
VIRGIN SNATCH (pol)
NIHILISTIKRYPT
CATNAP

Algus kell 19, pilet 150 / 125 / 100.
Üritus on vanusepiiranguta.


SADIST tuli kokku 1991. aastal, sai veel samal aasta plaadilepingu Obscure Plasma Recordsiga ning müüs EP kujul välja antud esimest demo "Black Screams" austusväärsed 2500 ühikut. Esimene plaat "Above the Light" ilmus juba Nosferatu Recordsi alt ja Sadist astus suurte progressiivset death metalit mängivate nimede kõrvale, tuues tavapärase tehnilise kraami kõrvale ka keerukad bassikäigud ja atmosfäärilise sündi. Carcassi ja Samaeliga tuuritamine lisas vaid õli tulle ja järgnevad plaadid tõid bändile kuulsust ja tuuritamist ka Jaapanis ning Sadistist sai esimene Itaalia bänd, mis mängis mainekal Wacken Open Air festivalil Saksamaal. 2000.-aastate alguses jõuti ka laiali minna, kuid 2007 anti välja plaat "Sadist" ning tänavu ilmus lettidele nende uus kauamängiv "Seasons in Silence".

CRIONICS on tuntud eelkõige neile, kes nägid poolakaid tänavusel Hard Rock Laager festivalil. Juba 1997. aastal loodud bänd sai tuule tiibadesse 2003. aastal kui sõlmiti plaadileping mainega Candlelight Recordsiga ja nüüd ollakse Euroopat vallutamas värske koosseisuga, varuks kiirete blastbeatidega sünge atmosfääriline death metal.

VIRGIN SNATCH on siinsele publikule ilmselt tundmatu suurus, tegutsenud on nad kümmekond aastat ning jõudnud nüüdseks karmikõlalise meloodiliste vokaalidega vürtsitatud thrash metalini. Tundub, et Tapperis astub nende uue bassimehena üles ka Novy (tuntud bändidest Vader, Behemoth, Devlyn, Diers Irae jpt). Kurioosse faktina on Virgin Snatchis sama ametikohta täitnud ka Scorpionsi praegune bassimees Pawel Maciwoda.

NIHILISTIKRYPT leiab hetkel käsil oleva kibeda stuudiotöö kõrvalt aega kostitada fänne teada-tuntud tihke brutal death metaliga - uut kauamängivat on oodata veel selle aasta lõpus!

CATNAP jõudis tänavu HRC noorte bändide konkursi finaali ja kel see noor ja lootustandev bänd veel nägemata, tulgu kohale varakult - tegemist on tehniliste kitarripartiide ja jõuliste sündikäikudega meloodilise metaliga.

Sedapuhku vägagi soodsate piletite müük toimub vaid kohapeal: enne kella 21 majja saabujatele 125 krooni ja hiljem juba 150 krooni. Tapperi kliendikaardiga on pileti hinnaks kogu õhtu 100 krooni. Algust tehakse kell 19, pidu kuniks rammu jätkub ja üritus on vanusepiiranguta.

http://www.myspace.com/sadistribe
http://www.myspace.com/crionics
http://www.myspace.com/virginsnatch
http://www.myspace.com/nihilistikrypt
http://www.myspace.com/catnapest

HRC esitleb: Sadist (ita), Crionics (pol) jpt!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee