KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
VNV Nation (UK / IRL)!
"VNV Nation (UK / IRL)!"
Kuupäev: 16.04.2011
Kell: 19:00
Hind: 17 / 22

Klubis “Tapper” laupäeval 16. aprillil 2011:

Daamid ja härrad, lubage esitleda, esmakordselt Eestis – VNV Nation.

Ahju süütavad kodumaine stiiliassortii Forgotten Sunrise ning meie poolt armastatud lõunanaabrite sündipopi orkester STandART!

VNV Nation, mille moodustavad Ronan Harris ja Mark Jackson, on vaieldamatult maailma dark-electro/synthpop’i tippu kuuluv artist, kes on seisnud mõõnadeta kogu oma eksistentsi vältel uhkelt stiilikaaslaste Covenanti, And One’i ja Apoptygma Berzerki kõrval.

VNV Nation on pooleldi Iiri ja pooleldi Inglismaa juurtega bänd, kes baseerub viimastel aastatel Saksamaal.

Selle duo fännid võivad kindlad olla, et nende iga järgneva plaadi ootus saab alati kuhjaga tasutud – VNV’l on alati midagi öelda.

Ronani muusikalist talenti on kindlasti koolitanud ka tema isa, kes kinkis eeskujulikul kombel talle alates 7 eluaastast igaks sünnipäevaks Kraftwerki albumi.

VNV Nationi isikupärasemaid jooni on oskus kokku segada toimiv mikstuur synthpopist, industrialist, pop-muusikast, indie-lembelisest rockist ja sümfoonilisest muusikast. Kui lisada veel suurepärane vokaal, sõnumiga lüürika ning teatav annus inteligentset trance’i on hea muusikamaitsega kuulaja hing hetkega müüdud. Pole ime, et just VNV järgi hakati taolist muusikat kutsuma futurepopiks.

Bändile nime andnud moto Victory Not Vengeance tähendab, et inimene peaks püüdlema saavutuste poole, mitte seisma paigal kibedas kahetsuses.


Eelmüük:

Fänni sooduspiletid hinnaga 17 EUR kauplustes “Hilpharakas” (Tallinnas Rataskaevu tn. 12 ja Tartus Kaubahalli I korrusel). NB! Fännipiletid vaid sularaha eest!

Netipileti soovijatel kirjutada oma soovist e-maili aadressiile: info@beatsfromthevault.com

Piletid hinnaga 22 EUR kõigis Piletilevi punktides ja Statoili jaamades Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus.

Eelmüük algab sõbrapäeval ehk esmaspäeval 14.02.2011

VNV Nation (UK / IRL)!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee