KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Onslaught (uk), Suidakra (ger), Final Depravity (ger) ja Nihilistikrypt (est)
"Onslaught (uk), Suidakra (ger), Final Depravity (ger) ja Nihilistikrypt (est)"
Kuupäev: 09.04.2011
Kell: 19:00
Hind: 10 / 8 eur

Laupäeval, 9. aprillil
klubis Tapper

ONSLAUGHT (uk)
SUIDAKRA (ger)
FINAL DEPRAVITY (ger)
NIHILISTIKRYPT (est)

Uksed kl 19, pilet 10/8 eur.

Inglismaalt pärit ONSLAUGHT on '80 aastate thrashi-skene üks olulisemaid bände ning nende plaadid "Power From Hell" (1985) ja "The Force" (1986) jätsid tugeva pitseri Briti ja kogu maailma vanakooli thrashi sõprade maitsele. Algselt pigem Discharge'i ja Exploitedi jälgedes mööda pungiradasid sammunud Onslaught on jõudnud tegutsemise jooksul ka korra laiali minna, et siis 2004 aastal taasühineda ja nüüd, peale "Sounds Of Violence" plaadi üllitamist jõuda tuuri raames esmakordselt ka Eestisse.

SUIDAKRA seevastu mängib keldi folkmuusika sugemetega meloodilist death metalit ja ei häbene lugudes ära kasutada torupilli, flööti ja bandžot. 16 aastaga on bänd välja andnud 10 plaati ja neist viimane, "Book of Dowth" on olnud saadaval vaid loetud päevi!

FINAL DEPRAVITY on pärit Ruhri tööstuspiirkonnast, mis on olnud koduks Sodomile ja paljudele teistele Saksamaa thrashi suurnimedele. Noor tõusev bänd asendab tuuril algselt välja kuulutatud Debauchery't!

NIHILISTIKRYPT sai mõned päevad tagasi maha oma esimese kauamängivaga. "Psykhosis" nõretab parimate death-metal traditsioonide kohaselt maniakaalsusest, verest, vaimuhaigustest ja laipadest. Nihilistikrypti muusikas sulanduvad kokku nii stiili uus- kui vanakool; meeldivaid meloodiaid plaadilt ei leia, küll aga kiiret ja tehnilist pillimängu, vahetuid üleminekuid, dünaamilisi rütmimuutuseid, kurjakuulutavat vokaali ning maitsekaid eriefekte. 9. aprilli kontserdit Tapperis võib võtta ka kui plaadi Tallinna esitluskontserdit.

Pileteid Onslaughti kontserdile saab vaid ukselt 10 euriga, ürituse ja Nihilistikrypti Facebooki lehtedele registreerinud 8 euriga! Uksed kell 19 ja pidu kuniks rahval rammu!

Vaata ja kuula:
http://www.myspace.com/onslaughtuk
http://www.myspace.com/suidakra
http://www.myspace.com/finaldepravity
http://www.myspace.com/nihilistikrypt

Facebooki lehed:
http://www.facebook.com/event.php?eid=189899424387292
http://www.facebook.com/#!/nihilistikrypt

Onslaught (uk), Suidakra (ger), Final Depravity (ger) ja Nihilistikrypt (est)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee