KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
NO-BIG-SILENCE ja Amobea
"NO-BIG-SILENCE ja Amobea"
Kuupäev: 08.04.2011
Kell: 22:00
Hind: 8 eur

Reedel, 8. aprillil
klubis Tapper

NO-BIG-SILENCE
AMOBEA

Uksed kell 22, pilet 8 euri.


Naljakuu teisel reedel ehk 8. aprillil on kõikidel raskemate helide austajatel põhjust lipsud ja seelikud sirgeks triikida ja tantsukingad klubi Tapperi poole seada.

No-Big-Silence kutsub endaga koos lavale Eesti muusikamaastikul uue, ainulaadse ja huvitavad saundi tulevikust - Amoeba. http://www.myspace.com/4m03b4

Bänd, kelle taga on noored Eesti muusikaprodutsendid ja laulukirjutajad Sethh ja Ta Vie, kelle koostöö toimib sarnase...lt ainuraksele amööbile. “Amoeba - elektrooniline, tukslev, unelev... samas soe ja elus; sulam tehnoloogiast ja inimesest. Kõla on metsik ja atmosfääriline, sõnum selge nagu siinuslaine,” üritavad mehe bändi olemuse kahte lausesse pressida.
Muusikaline sünergia, mis viib melomaani seiklema mööda helide maastiku värvikirevat rada, millel kulgemine paneb unustama kõik argipäevase. Hüpnootiline kogemus ja kõva küte!

Kui No-Big-Silence võtab sellel aastal veidi vaiksemalt, siis vastukaaluks viimistleb Amoeba tänavu ilmuvat debüüt LP-albumit. Sethh on olnud kaasategev NBS'i viimase stuudioalbumi “Starstealer” tootmisel ja lisaks on mõlemad mehed, teinud omad versioonid ka antud kogumiku mullu ilmunud remikside plaadile.

Olete palutud!

NO-BIG-SILENCE ja Amobea
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee