KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Pigfarm Music presents: Next Round (ru) / Burn Still / NMR / ORGASM
"Pigfarm Music presents: Next Round (ru) / Burn Still / NMR / ORGASM"
Kuupäev: 18.06.2011
Kell:
Hind: 7 / 5 eur

Next Round (hardcore)

2005. aastal alustanud St. Peterburi bänd on saavutanud kodumaal juba kultusliku bändi staatuse. See pole juhuslik, sest absoluutselt kõik Next Roundi muusikud on osalenud tähtsates projektides üle kogu Venemaa nagu näiteks: 5 Uglov, Till I Die, Engage At Will ja What We Feel. Peamine suund on valitud sarnaselt Blood for Blood-ile nii muusikaliselt kuid ka lüüriliselt: võimas vanakooli hardcore ja tekstid elust enest. Kõikidele New York Hardcore, Boston Hardcore kooli ja Oi! huvilistele!
http://www.myspace.com/spbhcnextround

NMR (hardcore)


Eesti hardcore pioneer ja värskelt 2010 aasta lõpus albumi „No Compromise“ väljastanud grupp on Eesti muusikataevasse jõuliselt värset verd ja enerigat pumpav bänd! Põhimõttekindel ja kompromissitu, positiivset ellusuhtumist väljendava sõnumiga. „In your face hardcore’i“ otse Tallinna tänavatelt!
http://www.myspace.com/nmrhc

Burn Still (metal/hardcore
)

Peale mõningast pausi ning tööd prooviruumides (millest üks mõned kuud tagasi maha põles), annab Burn Still laval maitsta ka uut materjali. Viimane võimalus näha mehi mängimas armsas kodulinnas enne ülesastumisi Baltikumi suurematel suvefestivalidel (Rock Ramp, Fonofest ja Zvera Fest).
http://www.myspace.com/burnstill

Of Roofs, Genes and Stolen Meanings (experimental/hardcore/metal)

Paljulubava uue projekti debüüt esinemine leiab aset just 18. juunil Tapperis! Into Salvation-i, These Broken Remains-i ja Submentic-u ex-ja praegustest liikmetest koosnev Tartu bänd kirjeldab ennast kui kamp tavalisi klemme, kuid vaatamata sellele kõlavad nad kõige paremas mõttes muusikaliselt küll kõike muud kui tavaliselt!
http://www.myspace.com/ofroofsmetal

Kontserti korraldab Pigfarm Music, mis koondab juba aastaid Tallinnas erinevaid DIY hardcore ja metal kontserte korraldanud indiviide. Ettevõtmise üks eesmärke on valikuliselt välisriikide hardcore/metal/punk bändide kontsertide organiseerimine Eestis.

Pilet: 7€ ukselt / 5€ Pigfarm FB liikmed
Uksed 19.00


Sooduspileti soetamisõigus on kõigil, kes liituvad Pigfarm Music Facebook fännilehega aadressilwww.facebook.com/pigfarmmusic
Liitnunuile on sooduspileti ostuõigus garanteeritud ka kõigil edasistel Pigfarm Music poolt korraldavatel kontsertidel kuni aasta lõpuni!

Pigfarm Music presents: Next Round (ru) / Burn Still / NMR / ORGASM
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee