KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Thrashing Tapper - hooaja esimene live!
"Thrashing Tapper - hooaja esimene live!"
Kuupäev: 03.09.2011
Kell: 20:00
Hind: 3 eur / 5 eur

Sügishooaja esimene live "Thrashing Tapper" toimub laupäeval 3. septembril. Üritustesarja kolmas osa toob lavale neli kanget, kelle seas on nii vanu tegijaid kui uut verd ja teenekamatest bändidest üks tahab ulatada rahvale hüvastijätuks käe.

Laupäeval, 3. septembril
Thrashing Tapper v3


NITROUS
AEON AETHEREAL
CRYPTICA
EVILDRIVE

Üritus algab kell 20:00 ning esimese tunni jooksul on sissepääs 3 euri, kella 21:00st 5 euri. Kiirematele ka tervitusnaps!

NITROUS on vedanud thrashi vankrit V8 big-block mootori jõul juba aastast 2004. Senisele tegutsemisele on pöördeid lisanud kaks täispikka stuudioplaati ning eri-ilmelised koosseisud - eelmisest aastast alates on Nitrous üks väheseid Eesti bände, kes ühendavad endas täiesti usutavalt karmid kidrarifid ning jõulised vokaalimeloodiad.

AEON AETHEREAL sai alguse aastal 2006 ja üllitas 2008 läbimurdelise tehnilis-meloodilise death metali debüütplaadi, kuid sedapuhku surub bänd rahval hüvastijätuks tänulikult kätt. Laupäeval avaneb viimane võimalus näha Aeon Aethereali senisel kujul ja esitamisele tulevad kõik lood albumilt Parasite Halls ja lisaks ehk ka pisut uuemat, senikuulmata loomingut.

CRYPTICA oli veel mõned aastad tagasi pigem uute tegijate nimekirjas, nüüd aga pigem rühkimas Eesti tõsisemate thrashibändide nimistusse. Juured kah juba aastas 2005 ning varuks päris korralik livekogemustepagas.

EVILDRIVE teeb oma debüüdi Tapperi laval - tegemist on suht noore bändiga Tallinnast, mis alustas pigem bikerihõngulise hevimetaliga kuid tüürib nüüd thrashi ja moodsa metali ühendamise suunas. Energiline avapauk uuele hooajale!

Vaata ka:
http://www.myspace.com/nitrousmetal
http://www.myspace.com/aeonaethereal
http://www.myspace.com/crypticaband
http://www.myspace.com/evildrive

Kohtumisteni!

Thrashing Tapper - hooaja esimene live!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee