KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Horricane, Ceremonial Perfection, Project Massacre, Nuclear Monarch
"Horricane, Ceremonial Perfection, Project Massacre, Nuclear Monarch"
Kuupäev: 08.10.2011
Kell: 20:00
Hind: 4 / 5 eur

Tapperil on au raputada viinakuu kontserdipublik ärkvele massiivse apokalüptilise kogupaugaga mitmest jämedamast rauast! 8. oktoobril saavad klubi laval kokku praeguste oluliste tegijate noorem ja vanem generatsioon, lisaks noort verd ja uusi nägusid.

HORRICANE kuulub kindlasti Eesti metaliskene raudvara hulka. 2004. aastal laineid löönud demo ja järgnenud debüütplaat "Lynch-Lawyers" sai kiitust kogu maailma metalpressis ning lisaks kodupublikule said bändist osa ka Põhjamaade festivalid. Nüüdseks välja antud ka teine, seni viimaseks jäänud plaat "The End's Facade" lubas kriitikutel võrrelda bändi selliste suurnimedega, nagu Fear Factory, Gojira ja Meshuggah. Horricane on rariteetne livebänd - kasutage võimalust!

CEREMONIAL PERFECTION on tõusev täht meie metalitaevas. Või õigemini on nad end juba orbiidilt lahti kiskunud ja teistele tagatulesid näidanud. Tegemist on hetkel meeletult kõva tööd tegeva bändiga, kes veedab suurte sõnade tegemise asemel aega hoopis mööda Euroopat ringi tuuritades ning nende esimene album "Alone in the End" astub kandadele kõigi moodsama meloodilise death-metali suurnimedele.

PROJECT MASSACRE
tuleb Tartust, alustas tegutsemist aastal 2004 ja sai 2009. aastaks maha ka plaadiga "Backfire", mida kirjeldati kui 10-magnituudist maavärinat. Madalalt ja tummiselt ta lõrisebki ja kui hästi läheb, siis raputab lives ka liha luudelt.

NUCLEAR MONARCH mängib sünditaustadega vürtsitatud death/doom metalit, sekka ka sõrmeotsaga industriaali. Nende päralt siis ka õhtu avamise au ja olgem ausad - bändi nimi sobib üritusega suurepäraselt!

Uksed kell 20, pilet esimese tunni jooksul 4 euri ning edasi 5 euri.
Üritus on vanusepiiranguta.

Horricane, Ceremonial Perfection, Project Massacre, Nuclear Monarch
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee