KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Mehka presents: Grandfest 2. juubel
"Mehka presents: Grandfest 2. juubel"
Kuupäev: 25.11.2011
Kell: 20:00
Hind: 4/5 eur

   
Mehka presents: Grandfest 2.juubel on üritus, millega on kokku kutsutud erinevaid muusikastiile viljelevad artistid. On nii rasket-rasket muusikat, rasket muusikat kui ka mitte-nii-rasket muusikat.

Õhtut alustab The Wermilion Light, kes mängib teile sünditaustal nii alternatiivi kui ka heavy joontega rockmuusikat, bänd esineb Tapperi laval ka esimest korda, Erki Nool! Tulge ja näidake tuge.

Teisena lendavad lavale nazgulid fellbeastidel: Thou Shell Of Death, tuues teieni atmosfäärilise ja hingekülmutava black metali otse varjumetsadest, bänd on tuntust kogunud nii Eestis kui ka mujal Baltiriikides ja kes pole veel näinud, peab kindlasti seekord kohale tulema ja seda kogema.

Pärast Müstilist TSoD'i astub üles Nuclear Monarch ja esitab teile industriaalihõngulist death/doom metalit katsudes allutada kõik kuulajad oma igavesele ja depressiivsele ainuvõimule.

Hiljem kaovad tumedad pilved mõneks hetkeks taevast ja kohale jõuavad värvi lisavad seenemetsa esindajad Estoner. Artist on oma skenes kindla põhja alla saanud ja vaieldamatult Eestis üks parimaid stõuner punte, jällegi, kes pole veel näinud, tulge kaema, stoner rock at it's best.

Eelviimasena astub üles Paean kellel on äsja ilmunud kauamängiv Livium(11.11.11), Paean koolitab teid mütoloogilise lüürikaga ja progressiivse instrumentaaliga, paitades südant akustiliste meloodiatega ja rebides hinge raskete massiivsete riffidega.

Viimasena ja ERIKÜLALISENA astub üles Evestus tehes seda mida ta teeb kõige paremini, gooti-industriaal mussi.Iga artist on väärt vaatamist ja kuulamist.
Kohale on oodatud KÕIK!!!
Ühtlasi tähistab selle üritusega ka Mehis oma 20ndat sünnipäeva.Evestus - Gothic/Industrial
http://www.myspace.com/riseofthenewscum

Paean - Progressive Death/Doom Metal
http://www.myspace.com/paeanestonia

Estoner - Stoner Rock/Metal
http://www.myspace.com/estonerband

Nuclear Monarch - Industrialized Death/Doom Metal
http://www.myspace.com/nuclearmonarchestonia

Thou Shell Of Death - Atmospheric Black Metal
http://tsod.mortestudio.eu/

The Wermilion Light - Melodic Rock/Heavy/Alternative
http://www.myspace.com/573495433

Uksed: 20.00
Bändid: 21.00

Pilet: Esimesel tunnil (20.00-21.00) 4 euri, edasi 5 euri, klubikaardiga terve õhtu/öö 4 euri.

Mehka presents: Grandfest 2. juubel
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee