KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
VESANIA (pol), Thou Shell of Death, Mortferus
"VESANIA (pol), Thou Shell of Death, Mortferus"
Kuupäev: 08.12.2011
Kell: 19:00
Hind: 10 / 13 / 15 eur

Kui möödunud äsja andis Tapperis suurepärase live Riverside - progebänd Poolast - siis ülejärgmisel nädalal on klubisse oodata nende kaasmaalasi, ja seda tõeliselt elitaarses võtmes!

8. detsembril klubis Tapper

VESANIA (pol)
THOU SHELL OF DEATH
MORTFERUS

Uksed kell 19, pilet 10/13/15 eur.

VESANIA on tegutsenud Poolas aastast 1997 ning koondanud tänaseks oma ridadesse mehi black ja death metal ladvikusse kuuluvatest bändidest. Liider Orion tegutseb hetkel sundpuhkusel olevas BEHEMOTHIS, Daray mängib põhikohaga trumme DIMMU BORGIRIS, Heinrich bassi DECAPITATEDIS, sündimees SIEGMAR on andnud põhjad mitmetele Behemothi ja VADERI plaatidele, VALEO mängib kitarri ka ROOTWATERIS. Nii et tõeline all-stars koosseis, kellel on tekkinud harukordne võimalus hakata muude kohustuste kõrvalt ka tuuritama ja anda selles võtmes ka unikaalne kontsert Eestis. Kui oled sümfoonilise black/death metali sõber, on tegemist aasta maiuspalaga.

Kuulamist:
http://www.youtube.com/watch?v=Sn4uqoHB75o
http://www.youtube.com/watch?v=Ev5XhDxv9P4

Piletid Vesania kontserdile tulevad müüki neljapäeval, 24. novembril; soodsa 10-eurose fännipileti saad Hilpharakast, Woodstockist ja nädalavahetustel ka Tapperist, laiemalt 13-eurose pileti Piletilevist ja eriti mugava 15-eurose pileti kontserdipäeval ukselt.

THOU SHELL OF DEATH esitleb sama kontserdi raames pikema tunniajase kavaga oma äsjast koos Wedardiga üllitatud split-plaati ja esimesed akordid tõmbab MORTFERUS.

VESANIA (pol), Thou Shell of Death, Mortferus
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee