KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Augusti Kyte vol. 2
"Augusti Kyte vol. 2"
Kuupäev: 17.08.2012
Kell: 19:00
Hind: 3 eur

THOU SHELL OF DEATH on 2010 aasta varakevadel alguse saanud projekt. Väisatud on nii suuremaid kui ka väiksemaid festivale Euroopas. Oma lühikese tegutsemisaja jooksul on TSoD'il õnnestunud olla ühel laval koos ekstreemmetali legendidega nagu STRID (NOR), ROOT (CZE), SKYFORGER (LAT), VESANIA (POL), KRODA (UKR), ALTAR OF PLAGUES (IRL), ning olla tuuril transilvaaniast pärit suurnime NEGURA BUNGENT'iga (ROM).

Thou Shell of Death'i loomingut võib kirjeldada kui majesteetlikult atmosfäärset, tugevate ambient-muusika mõjutuste ning omapärase vokaaliesitusega black-metalit.

http://tsod.mortestudio.eu/
https://www.facebook.com/thoushellofdeath

SYRCITY on Tallinnas tegutsev viieliikmeline kollektiiv, mis üritab Eestisse tuua uut tüüpi lähenemist metalis. Märksõnadeks on tehnilised trummipartiid, polürütmid, võimas naisvokaal ja grUuv.
Bänd kirjutab oma muusikat kollektiivselt, kusjuures liikmete musikaalne taust on üsnagi kirju: mõjutusi on süntpopist Meshuggah´ni. SyrCitY eesmärk on alati pakkuda midagi uut ja sama jalgratast kaks korda mitte leiutada leiutada leiutada

https://www.facebook.com/syrcity

PAEAN on progressiivset death metalit viljelev bänd, mille muusikat võib iseloomustada erinevate ekstreem-metal žanrite seguna progressiivses võtmes. Atmosfäärilt tume ja tehniliselt keerukas muusika tõmbab kaasa kuulajaid kõigi erinevate metal stiilide austajate seast.

http://www.facebook.com/paeanestonia
http://www.myspace.com/paeanestonia


HESHER on Tallinnast pärit 5-liikmeline thrash metal kollektiiv, kelle debüüt toimus rockstarsis 2012 aasta 4. mail.

Hesher toodab vanakooli toorest ja kiiret thrash metalit. põhieesmärgiks on segada Exodus’e agressiiivsuse ja jõu kokku Megadeth’i tehnilisuse ja meloodilisusega.

https://www.facebook.com/hesherband


Ajakava:

20:00 Hesher
21:00 Thou Shell of Death
22:00 Syrcity
23:00 Paean

Augusti Kyte vol. 2
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee