KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Marduki kontsert on edasi lükatud, loe lisainfot!
"Marduki kontsert on edasi lükatud, loe lisainfot!"
Kuupäev: 15.11.2012
Kell: 19:00
Hind: 17 / 20 / 23 eur

Marduki kontsert on edasi lükatud kevadesse, järgneb ametlik teade bändi agentuurilt:

"Bad news unfortunately. Its first time we are forced to cancel our tour. MARDUK's North tour cancelled and postponed on 2013! Due to unforseen problems with logistics and planning, booking agency Massive Music and Marduk have decided to postpone the "Serpent Sermon North Tour" dates and will be rescheduling them Spring 2013! We'd like to apologise all promoters, bands and fans. We promise to come back there next year."

Kurb küll, aga paanikaks pole muidugi põhjust. Võimalus on pilet alles hoida ja kui Marduk ikka kuidagi tulla ei taha, ostetakse pilet tagasi või pakutakse alternatiive selle kasutamiseks.

Praegused alternatiivid:

Marduki pileti ettenäitamisel (pilet kaotab kehtivuse)

16. okt WASPi kontsert Rock Cafes - pilet 15 euri
22. nov Arkona (rus) Tapperis - pääs tasuta, lisaks lohutusõll
6. dets Kreator, Morbid Angel Rock Cafes - pilet 10 euri

Korraldajapoolsed vabandused, juhtub ka pea 1000 livet andnud bändidel.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Rootsi vanim ning tuntuim black-metal nelik Marduk astub Eestis teistkordselt üles 15. novembril rokiklubis Tapper.

Oma 22 tegutsemisaasta jooksul on Marduk välja andnud 12 stuudioplaati ning käinud läbi kogu maailma, Eestis astuti üles viimati täpselt viis aastat tagasi. Mardukit hinnatakse kui äärmiselt tugevat kontsertbändi - nende nimi on olnud juba 1990-aastate algusest kõigi jõulisemate festivalide ja turneede keskmes. Underground bändile tavatul kombel on nad jõudnud käia kümnetel pikkadel tuuridel, andes nende raames pea tuhat kontserti. Marduki trumpideks fännide leidmisel ja hoidmisel on alati olnud kompromissitus ning sihikindlus - sellal kui metal-muusika tüüris pigem raadiosõbralikumate meloodiate ja "gootilikuma" imiděi poole, muutus Marduk vaid kiiremaks ja karmimaks.

Et ainsana algkoosseisust bändi jäänud loomingulise mootori kitarrist Morgan Håkanssoni eesmärgiks oli algusest saati kirjutada muusikat, mis oleks võimalikult ekstreemne ning jumalavallatu, on Marduk kogunud tuntust ka šokeerivate plaadikujunduste ja laulutekstidega - nende mini-CD «Fuck Me Jesus» keelati koheselt 7 eri riigis.

Sel tuuril, mis on kestnud pea lakkamatult märtsist saadik, tutvustab Marduk oma kevadel ilmunud 12. kauamängivat "Serpent Sermon". Kurioosumina keelas Valgevene peaprokurör neil sel tuuril "satanistlike sõnumite levitamise ning hävitava muusika mängimise" tõttu esinemine Valgevenes.

Mardukile sekundeerib Tapperi kontserdil sel aastal Hard Rock Laager 2012 festivali peaesinejate hulka kuulunud Melechesh. Algselt Iisraelist pärit ja tänapäeval Hollandis tegutsev Melechesh kasutab oma muusikas ja laulutekstides ohtralt idamaiseid mõjusid, ammendades inspiratsiooni Mesopotaamia ja Sumeri okultismist. Tegutsenud on nad juba aastast 1993, välja andnud kuus stuudioplaati ning kinnitanud kanda omanäolise ja järjekindlalt neile südamelähedaste teemade juures püsinud bändina.

Lisaks astuvad 15. novembril üles Soome thrash-metal bänd Gloria Morti ning alles sel aastal tegutsemist alustanud death-metal bänd Blood Of Serpents Rootsist.

Piletid Marduki kontserdile hinnaga 20 euri tulevad müüki esmaspäeval, 24. septembril kõigis Piletilevi müügipunktides ning Statoili teenindusjaamades. Soodsamad 17-eurosed fännipiletid ilmuvad samal ajal letti järgmistes kohtades:

TALLINNAS klubi Tapper (Pärnu mnt. 158g) ja klubi Woodstock (Tatari 6)
TARTUS kauplus Muusik (Munga 10)
PÄRNUS kauplus Muusik (Pühavaimu 8)


Uksed kontserdile avatakse kell 19:00, üritus on vanusepiiranguta!

Marduki kontsert on edasi lükatud, loe lisainfot!
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee