KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Pigfarm Presents: Of Roofs Genes & Stolen Me anings, Who Framed Roger Moore?, Burn Still & WRA
"Pigfarm Presents: Of Roofs Genes & Stolen Me anings, Who Framed Roger Moore?, Burn Still & WRA"
Kuupäev: 19.10.2012
Kell: 20:00
Hind: 5 eur

OF ROOFS, GENES AND STOLEN MEANINGS (plaadi presentatsioon!)
http://ofroofsgenesandstolenmeanings.bandcamp.com/album/one-life-to-learn

Noor, küüniline, madal, terav, vihane, vaheldusrikas, neurootiline, kaasahaarav, irooniline, lepitamatu, kaootiline, jalad maas, Tartu tänavatelt, One Life to Learn; Of Roofs, Genes and Stolen Meanings.

WHO FRAMED ROGER MOORE?
http://whoframedrogermoore.com/

Who Framed Roger Moore? on pretensioonikas raskemuusikaprojekt, sisemisest vajadusest sündinud sünergeetiline popkultuurinähtus ning bänd kui küsimus, millele peab ainusobiva vastuse andma iga kuulaja ise. Äsja valminud debüütalbum "Woman with a Distortion Stompbox" on muusikaline salakiri pudelis, peatäis jõulist groove-metal'it, mida ilmestavad kihilised sõnumid, täidlane produktsioon, tapvad rütmid ja vokaalne ekstremism.

BURN STILL
http://www.facebook.com/BURNSTILL

Modernset metalit ja hardcore-i viimistlev Burn Still taas kodulinna publiku ees! Erinevalt enamus bändidest kellega koos alustati, pole nendel Tallinna meestel hoog raugenud. Uus plaat RISE on ilmavalgust näinud ning võtab kokku kõik, mis seni tehtud, annab aimu, kus bänd hetkel on ja kuhu suundub. 7-loolise plaadi lindistas Margo „Marx“ Rindemaa (WFRM?).


WE RISE AGAIN
http://www.facebook.com/WeRiseAgain

Moodustatud 2008nda aasta suvel, We Rise Again on ansambel, mis segab death metalit erinevate elementidega hardcore punkist ning paljudest muudest ekstreemmetal žanritest. Kuigi bänd on läbinud mitmeid koosseisu muudatusi on nad praeguseks tippvormis ja valmis vallutama lavasi

Pilet: 5€
Uksed: 20.00

Pigfarm Presents: Of Roofs Genes & Stolen Me anings, Who Framed Roger Moore?, Burn Still & WRA
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee