KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Pagan Pride
"Pagan Pride"
Kuupäev: 23.11.2012
Kell: 19:00
Hind: 10 / 13 / 15 eur

Venemaa tuntuim folk-metal bänd ARKONA klubis Tapper!

Reedel, 23. novembril toimub Tallinnas rokiklubis Tapper minifestival "Pagan Pride", mille peaesinejaks on maailma üks omanäolisemaid folk-metal bände ARKONA Venemaalt. Lisaks astuvad üles põhjanaabrite THE INIQUITY DESCENT, kus laulab Finntrolli vokalist Matthias Lillmans; kodumaiste artistide lippu hoiavad kõrgel Eesti teenekaim pagan-metal bänd THARAPHITA, kagupaganate uhkus URT ja LANGENU.

2002. aastal loodud Arkona muusika ning laulutekstid on tugevasti mõjutatud slaavi mütoloogiast ning folkloorist ja folk-metal bändile kohaselt kasutavad nad loomingus ohtralt traditsionaalseid rahvapille. Bändi laulja ja lugude autor Maria "Masha Scream" on ka üks väheseid naisvokaliste, kes kasutab metalmuusikale omast "growl" laulustiili. Tänaseks on Arkona välja andnud kuus täispikka stuudioplaati ja Tapperisse jõuavad nad bändi 10. juubelit tähistava tuuri raames.

Piletid "Pagan Pride" minifestivalile tulevad müügile 5. novembril kõigis Piletilevi punktides ning Statoili teenindusjaamades. Soodsamaid fännipasse pakuvad Tallinnas klubi Woodstock ja Rockroad, Tartus ja Pärnus kauplused Muusik.

Uksed festivalile avatakse kell 19 ja üritus on vanusepiiranguta!

Vaata Arkona videot "Liki Bessmertnykh Bogov":
http://www.youtube.com/watch?v=SgXlUxDGFvU

Piletid saad siit:
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock_ja_pop/?concert=114441

Pagan Pride
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee