KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
PEDIGREE, FORGOTTEN SUNRISE, ZORG ja ERROR:SUCCESS
"PEDIGREE, FORGOTTEN SUNRISE, ZORG ja ERROR:SUCCESS"
Kuupäev: 28.12.2012
Kell: 20:00
Hind: 5 / 7 eur

Reedel, 28. detsembril ehk napilt nädal peale maailma lõppu, kohtuvad klubi Tapper varemetes neli uue alguse kuulutajat, neli metalselt helkivat viimsepäeva-masinat. Kiiritatud keskkonnas löövad tuhasadu trotsides särama PEDIGREE, FORGOTTEN SUNRISE, ZORG ja ERROR:SUCCESS!

Novembri alguses uue ja palju kõneainet tekitanud albumi "Satanic Disappointment" avaldanud PEDIGREE esitluskontserte on saatnud suur menu. Kõigil, kel siis Pedigree live nägemata jäi, on selleks Tapperis uus võimalus. Palju neid võimalusi ei tule, sest bänd on lubanud esineda vaid erilistel üritustel, milleks Tapperi Apokalüpsis kindlasti osutub. Samuti on see ülesastumine Pedigree enda jaoks kahtlemata märgiline, kuna sellises koosseisus saab bändi näha viimast korda. Nimelt astub viimast korda Pedigree ridades lavale nende pikaaegne trummar Jaagup Tormis. Saatkem mees uutele radadele mälestusväärse aplausiga!

FORGOTTEN SUNRISE paneb kontserdiga juubeliaastale väärika punkti ja mõnes mõttes saaks nende esinemist nimetada ka bändi uue kogumikplaadi "Time Flies - Rare & Unreleased" presekaks või lihtsalt suurepäraseks aastavahetuse eelpeoks, kus bänd saab lava jagada parimate kodumaiste võitluskaaslastega. Plaanis esitada esmakordselt Eesti publikumile ka 1 uhikas lugu "...dots" tulevaselt kauamängivalt "Cretinism".

2012 aasta on möödunud ZORGil peamiselt nelja seina vahel. Lisaks uuele plaadile, mis loodetavasti ilmub 2013 kevadel, sai tehtud kummardus Kukerpillidele, kelle 40 aasta juubeliplaadile oksüdeeriti Jahitrofeed a'la Zorg. Äsja valmis ka versioon Depeche Mode'i loost "Behind the Wheel", mis läheb netikogumikule Depeche Rock Covers ning mis ilmub 2013 aasta jaanuaris. Detsembri viimasel reedel päästetakse põrguline selleks aastaks veel korraks välja - menüüs Rooste koorekiht, näpuotsaga jõhkraid näiteid uuelt plaadilt ning desserdiks vana kulda teravas kastmes.

ERROR:SUCCESS on bänd mis kombineerib karmi industriaali mõjutustega nii electrost, drum’n’bassist kui rokist, vürtsidades kõike seda kurja naisvokaaliga. Värskeid electroindustriali saunde saab nautida nii lavalt kui pärast kontserti uue plaadi pealt mille iga soovija võib väikese lunaraha eest endale koju viia.

Uksed üritusele avanevad kell 20:00, pilet esimese tunni jooksul 5 euri ning edasi 7. Pidu esimeste tuhmide päikesekiirteni!

PEDIGREE, FORGOTTEN SUNRISE, ZORG ja ERROR:SUCCESS
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee