KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
13. baktuni lõpupidu/ Heinsi, Pafka ja Jonni 24. sünnipäev
"13. baktuni lõpupidu/ Heinsi, Pafka ja Jonni 24. sünnipäev"
Kuupäev: 21.12.2012
Kell: 20:00
Hind: 3-4Ä

Maad on ähvardamas reptiloidide invasioon! 21. detsembril 2012 lõpeb maajade kalendri neljanda maailma 13. baktun ning toob teadlaste hiljutiste avastuste kohaselt kaasa järgmisd sündmused: reptiloidide invasiooni teisest dimensioonist, meteoriidisaju, Yosemite'i supervulkaani ärkamise, Godzilla ärkamise, kõik sündmused hiljutisest filmist "2012", erakordselt tugevad päikesetormid, erakordselt tugevad gaasid kõigil ülekaalulistel, aastal 2000 toimumata jäänud arvutisüsteemide hullumise, kõigi kasside plahva


tamise, planeedisuuruse kosmoselaeva Nibiru ilmumise Päikese ette, mainitud kosmoselaeva hävimise varem mainitud erakordselt tugevate päikesetormide tulemusel, äärmiselt agressiivsed maksaplekid kõigil vasakukäelistel inimestel, Justin Bieber'i ja Behemoth'i ühise albumi, Läti kohalike omavalitsuste volikogude lagunemise, ning teie kõigi absurdselt jubeda pohmelli 22. detsembri hommikul.

Tõepoolest, sel, viimasel reptiloidi-eelsel aastal otsustasid reptiloididevastase alliansi sõdalased Jonn, Pafka ja Heins oma jõud ühendada ning tuua teieni selle baktuni kõige rajuma sünnipäeva, millest ei puudu sellised hetkel veel kavandamisjärgus atraktsioonid: bändid, reiv, joomismängud, tort, tantsivad ahvid ja võimalus peksta oma valitud sünnipäevalast kepiga!

Bändid:
Nuclear Monarch
http://www.facebook.com/pages/Nuclear-Monarch/184000008334611
Tuleb lisa!

Ja just teie jaoks on meil ette valmistatud järgnevad funktsioonid:
* kinki pole vaja, selle asemel on 3-4 euri maksev pilet, et me seda jama endale lubada saaksime
* kutsu sõber! (saad seda teha ka siin FB-s)
* tule kohale erilises kostüümis, ning maksad pileti eest täpselt sama palju kui kõik teised!
* veeda maailmalõpp koos toredate inimestega!

Ja see pole veel kõik! Kui uskuda hiljuti elu24-s ilmunud Shambhalat kanaldava Tiibeti munga artiklit, siis 21. detsembril kaob ka gravitatsioon ja valgus nign aegruum, nii et narkotsi polegi vaja kaasa võtta! Näeme Tapperis!

 

13. baktuni lõpupidu/ Heinsi, Pafka ja Jonni 24. sünnipäev
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee