KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Tequilajazzz (RUS)
"Tequilajazzz (RUS)"
Kuupäev: 25.04.2009
Kell: 19:00
Hind: 230 / 270.-

TEQUILAJAZZZ on moodustatud 1993. aastal vilunud moosekantide poolt, kes selleks ajaks olid juba  mänginud paljudes erinevates kuulsates ja vähemtuntud venemaa bändide ridades, ning küpsed asutama tõepoolest üht kõige omapärasemat projekti suure venemaa stseenidel läbi aegade. 
Bändi aktiivis on 5 täisväärtuslikku LP-d, millest igaüks on omamoodi unikaalne:
Hardcore´lik „Shoot?“, rohkem art-core`lik „Virus“, ideaalne pop-rock album „Celluloid“ (kõige kuulsam bändi töö), mõtteline „150 Mlrd Steps“ ja kauaoodatud „Over Autumn“.
Tänaseks päevaks on kogu maailma rocki-ühiskond  hinge kinni hoides ootel. Nimelt on saanud teatavaks, et bänd lindistab uut materjali ja selle aasta suvel esitletakse uut albumit, mille eelkäijaks on maksi-singel „Berlin“.
TEQUILAJAZZZ muusika on nagu meri ja tuul, mis on leidlikult üle viidud kitarridesse, katkised rütmid, viimase piirini lihvitud bassi kõla ja Jevgeni Fjodorovi kindel madal hääl, mis tungib hingede sügavustesse.
TEQUILAJAZZZ esineb Tallinnas esmakordselt, kuigi on eelnevalt üles astunud (90-date lõpus) Eestis, Pärnu lähedal Valgerannas toimunud festivali raames.
Tallinna kontserdi play-listi moodustavad nii vanad ja kõikide fännide poolt armastatud hitid, kui ka uus materjal, mida vaevalt, et keegi kuulnud on. Igale hea muusika austajale on nende tulek Eestisse tõesti unustamatu ja kaua oodatud sündmus.
Selle kontserdi raames astub üles ka venekeelne PX BAND Tallinnast, keda kohalikule rock`i skenele tutvustama ei pea. Nad on samamoodi pika ajalooga bänd, kes harrastab ärevaks ajavat alternatiivmuusikat. PX BAND on selleks puhuks kokku pand uuest materjalist play-listi (varsti ilmub uus album), mida saab juba praegu nautida bändi Myspace aadressilt.

Piletite eelmüük Piletilevi kontorites hinnaga 230/270 krooni, kontserdi toimumise päeval uksel pileti hinnaks 350 krooni. Klubi uksed avatakse kell 19.00.


Kontserdi korraldaja on MTÜ Rainbowsport.  eshfod@gmail.com


Loe lisaks:
http://www.myspace.com/tezzzjazzz
http://www.myspace.com/pxbaaand

Tequilajazzz (RUS)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee