KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Christmas Massacre Festival 2012
"Christmas Massacre Festival 2012"
Kuupäev: 22.12.2012
Kell: 18:00
Hind: 4 esimese tunni jooksul / 5

22.12.2012 CHRISTMAS MASSACRE FESTIVAL @ TAPPER ROCK CLUB 
Pärnu mnt 158g, Tallinn


FB: http://www.facebook.com/events/495174043837227/


Üritust toetavad: Nailboard Records, Eventech, Midiankai Arts, Brightfalls Studio, The Art of Drumming, Tallinn Underground, Rockguru


Uksed: 18.00
Start: 18.30
Sissepääs: 4 EUR esimese tunni jooksul / 5 EUR


CEREMONIAL PERFECTION (melodic death metal, EE)
EMPHASIS (progressive metal, EE) 
MONASTERY DEAD (death metal, RU)
EYE SEA I (post hardcore, EE)
BEYOND THE STRUCTURE (death metal, EE)
MITIGATE OUR FALL (metalcore, EE)


22. detsembril toimub rokiklubis TAPPER järjekordne festival CHRISTMAS MASSACRE. Üritusest võtavad osa mitmed Eesti metalbändid ning külalised Venemaalt.


Tänavuaastane üritus on kohaldatud juhtiva melodic death metal ansambli CEREMONIAL PERFECTION sünnipäevaga. “Võib minna hulluks, me juba 5 aastat teeme oma tööd ja veel ei kavatsegi lõpetada! See on küllaltki pikk aeg ja meile väga tähtis daatum. Loodame, et meid tuleb kuulama palju inimesi, sest juba pea pool aastat ei ole me Eestis esinenud. Peale selle, kohe pärast kontserti hakkame salvestama oma uut albumit, mis tähendab, et meid ei saa niipea nägema. See on lähiajal ainuke kontsert Tallinnas!“, - ütlesid muusikud. Samuti 12. detsembril toimub rokiklubis Tapper bändi esimese DVD esitlus. Ekskluusivsed videomaterjalid DVD jaoks on filmitud 2012 aasta tuuridel ja näitavad tõelist bändi elu. Sissepääs üritusele on tasuta!


Koos nendega 22. detsembril astub lavale prog.metal bänd EMPHASIS veetleva esilaulja Anet Vaikmaaga, kes on viimastel aastatel teinud koostööd Eesti legendaarse art rock ansambliga "Mahavok". Täpselt aasta tagasi klubis TAPPER toimus EPHASIS'e debüütkontsert ja nüüd nad naasevad oma uue EP "Into Infinity" esitlusega. "Märkimisväärne on see, et aasta tagas Ceremonial Perfection sünnipäeva raames tegime oma esimese live'i, aga seekord tähistame oma ansambli järgmist tähtsat sündmust - "Into Infinity" esitlust! See on vist rock! Selle sõna kõikides tähendustes."


Muidugi ei möödu festival ka ilma välismaiste külalisteta. Eelmine kord oli selleks ansambel SEPTORY Sankt-Peterburgist, aga seekord rõõmustavad külalisi suurepärase death metaliga nende sõbrad MONASTERY DEAD, kes esitlevad oma uut albumit "Cold & Gloom", mis antakse välja Wings of Destruction leibli all.


Peale selle on festivali osalejatena nimetatud EYE SEA I - kohalike lavade tõusvad tähed ja tulevikulootus, kes esitavad publikule moodsa post-hardcore'i. Ansambel lasi hiljuti välja loole “Legend” video ja paneb USA-s kokku albumit.


Esmakordselt astub meie publiku ette uus death metal bänd BEYOND THE STRUCTURE. Selle kummalise nimega bändi taga peidab end üks sõpruskond, mis sisaldab liikmeid sellistest bändidest nagu FREAKANGEL, FORGOTTEN SUNRISE ja CEREMONIAL PERFECTION.


Kontserdi avab vihane noor metalcore bänd MITIGATE OUR FALL Ida-Virumaalt.
Christmas Massacre Festival 2012
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee