KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Agalloch (usa), FEN (uk)
"Agalloch (usa), FEN (uk)"
Kuupäev: 04.05.2013
Kell: 20:00
Hind: 13 / 15 / 17 / 20 eur

PRESSITEADE 09.01.13

Süngemeelne Agalloch (USA) 4. mail klubis Tapper


Maikuu esimesel nädalavahetusel jõuab Euroopa tuuri raames klubi Tapperi lavale USA tumemetali bänd Agalloch. Aastast 1995 tegutsenud Portlandist pärit Agalloch on juba pea kaks dekaadi loonud ja esitanud segu rasketest ning rusuvatest stiilidest, mis hõlmab black metalit, proge mõjutustega post-rocki ning ambient muusikat.

Agallochi teatakse kui esinemistesse rõhutatud põhjalikkusega suhtuvat livebändi. Euroopa ja USA tuurid lähevad tihtipeale täismajadele, bändi leiab suuremate festivalide nimistutest ning igaks kontserdiks valmistutakse hoolega, kujundades lava kodukandist pärit puitdekoratsioonide, erilist atmosfääri loovate küünalde ja viirukiga. Bändi plaatide, särkide ja promomaterjalide graafika valmib samuti asutajaliikmest laulja ja kitarristi John Haughmi käe all.


"Teatame uhkusega, et meie Euroopa tuuri toetavad kauaagsed sõbrad bändist FEN (UK)," kõlab info soojendusbändi kohta. "Oleme nendega juba korduvalt lava jaganud Inglismaal, Belgias ja USA's ning sedapuhku asume koos pikemale tuurile. FEN esitleb sellega aasta alguses Code666 poolt avaldatud plaati "Dustwalker" ja võib olla kindel, et nende metsik ja vahetult siiras muusika rabab kõiki kontserdile tulnud fänne. Agalloch ise teeb pea 2-tunnise seti, mille sisse mahub muu hulgas ka uue EP "Faustian Echoes" Euroopa esmaesitlus kogu selle pikkuses."


Piletid Agallochi kontserdile tulevad müüki esmaspäeval, 14. jaanuaril:

- piiratud kogus fännipasse (50tk) hinnaga 13 euri kaupluses Stanford, baaris Woodstock ja klubis Tapper
- samades müügikohtades edasi hinnaga 15 euri
- Piletilevis hinnaga 17 euri
- ukselt 20 euri


Uksed üritusele avatakse kell 20:00, kontsert on vanusepiiranguta.

http://www.agalloch.org/
http://www.myspace.com/agalloch

Vaata ka:
Agalloch "Not Unlike The Waves" http://www.youtube.com/watch?v=AbCqkpJOtCw

Agalloch (usa), FEN (uk)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee