KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Impaled Nazarene (fin), Bob Malström (fin) + support
"Impaled Nazarene (fin), Bob Malström (fin) + support"
Kuupäev: 16.03.2013
Kell: 19:00
Hind: 10 / 15 eur

Laupäeval, 16. märtsil astub klubi Tapper lavale Soome üks kurikuulsamaid ja algupärasemaid black-metal bände IMPALED NAZARENE, kaasas soenduseks sarnast, kiiretempolist grindcore ja thrashi mõjutustega muusikat mängiv BOB MALMSTRÖM.

Impaled Nazarene loodi aastal 1990 ja talle omistatakse koos Behereti ja Archgoatiga põhjanaabrite black metal skenele vundamendi valamise au. Tänaseks on välja antud 10 plaati ja tuurid on neid viinud üle nelja kontinendi 30-le maale, üks Euroopa tuur ka koos Eestimaise bändiga Manatark. Et Impaled Nazarene'i laulutekstid on sügavalt satanistlikud, sõjateemalised ning patriootlikud, on nende plaadid keelatud mitmes eri riigis; kõige kiivamalt järgitakse keeluseadust Saksamaal.

Aastakümnete jooksul on bändist läbi käinud tosinajagu muusikuid, kes mängivad tänapäeval sellistes bändides, nagu Nightwish, Children of Bodom, Finntroll, The Black League jpt.


Soojendusbändidena astuvad üles Beyond the Structure ja Itk.

Beyond The Structure, mis hõlmab muusikuid bändidest Forgotten Sunrise, Freakangel ja Ceremonial Perfection, on juba ammu eksisteerinud projekt, mis sai täiskoosseisu aastal 2012 ja valmistub hetkel debüütalbumi välja andmiseks 2013. aasta suvel.

Meloodilise black metali sõpradele tuntud Itk astub seekord lavale uuenenud koosseisus - bändiga teeb esimese kontserdi uus nasislaulja, Süngeheli ridadest tuntud Caddy.
Uksed üritusele avatakse kell 19, piletid esimesel tunnil 10 euri, edasi 15 euri.

Vaata ka:
http://www.campnazarene.com/
http://www.myspace.com/impalednazarene
http://www.bobmalmstrom.com/

Impaled Nazarene (fin), Bob Malström (fin) + support
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee