KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Downfall of Gaia (ger), Ocean Districts, Crystal Cloisters
"Downfall of Gaia (ger), Ocean Districts, Crystal Cloisters"
Kuupäev: 19.04.2013
Kell: 20:00
Hind: 5 / 7 eur

Tume, kurjakuulutav, kuid mitte täiesti lootusetu. Downfall of Gaia muusika on samaaegselt nii meeliülendav kui ka vastupandamatult võimas.

Kvartet asutati 2008 a. keskel Saksamaal Hannoveris, kus mehed on aastaid arendanud oma praegust helikeelt. Eksisteerimise algusaastail võis neid kirjeldada kui crust bändi. Sel perioodil väljastati split Prantsuse bändiga Kazan. 2010.a. andis Downfall of Gaia välja oma debüütalbumi “Epos”

Kui Downfall of Gaia pole prooviruumis või stuudios, tuuritavad nad igal võimalikul ajal. Nad on reisinud lisaks Euroopa maadele ka üle Atlandi, Ameerika Ühendriikidesse. Downfall of Gaia live on jõuline ja intensiivne. Ei oma tähtsust, kas nad esinevad 10le külalisele mõnes klubis või tuhandete inimeste ees festivalil.

Kuigi nende algus oli mõjutatud crust'ist, on bändi hilisemas loomingus kiired d-beat'i mõjutustega lood muutunud pikemaks ja aeglasemaks. Nende viimast loomingut võiks nimetada tohutuks kõrgusesse pürgivaks monoliidiks mis haarab kuulajat. Nende uus sound sisaldab doom, black metal, down tempo, sludge ja isegi hardcore elemente. Lõpptulemus on esteetiline, milles ei puudu majesteetlikkus ja sügavus.

Viimane album Suffocating In The Swarm Of Cranes, ilmus eelmiselt aastal legendaarse Metal Blade Records alt. Nende jätkuv tõus on latti tõstnud. Viimane massiivne ning palju tunnustust saanud plaat peaks meeldima kõikidele tumeda, progressiivse ja raske muusika austajatele.

Ocean Districts on neljaliikmeline instrumentaalansambel Tallinnast, mille alged tekkisid 2011. aastal. Ühe-mehe kõrvalprojektist välja kasvanud kooslus kätkeb endas mõjutusi erinevatest žanritest ja bändidest, mille ühisteks nimetajateks võiksid olla meloodia, atmosfäär, emotsioon ja dünaamika. Eelkõige laiv-bändi suunitlusega projekti jaoks on antud kontsert täiesti esimene ülesastumine!

Crystal Cloisters on 2010 Tartus loodud bänd, mille põhisuunaks on samuti instrumentaalne muusika. Grupi käekirja on mõjutanud erinevad stiilid ja nii on välja kujunenud helipilt, kus sulavad kokku rock, metal, jazz ja noise. Nii liigub Crystal Cloisters laial teljel, mille ühest otsast võib leida unistavat kergust ja teisest rasket monotoonsust. Detsembris 2012 ilmus bändi debüütalbum "the sacred hideout" , mis on kokkuvõte kahe esimese aasta loomingust.

Lingid:
http://downfallofgaia.com/
http://oceandistricts.com/
http://www.facebook.com/CrystalCloisters

Uksed avanevad kell 20.00. Pilet enne 21.00 sisenejatele 5€, hiljem 7€.

Downfall of Gaia (ger), Ocean Districts, Crystal Cloisters
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee