KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Converge (usa), Rotten Sound (fin)
"Converge (usa), Rotten Sound (fin)"
Kuupäev: 17.06.2013
Kell: 19:00
Hind: 16/20/24

Raskemuusika üks uuenduslikumaid ja mõjuvõimsamaid bände Converge (USA) tuleb juunis esimest korda Eestisse! 

Converge segab ülima täpsuse ja omapäraga veenvalt kokku tehnilist hardcore´i, metalit, punki ja mathcore´i. Viimase kahekümne aasta jooksul on see Bostoni ansambel uuendanud ja redefineerinud tervet hardcore´i muusikazanrit, mõjutades lugematut arvu erinevaid bände. 

Ülistatud ja klassikuteks tõusnud albumid ”Jane Doe” (2001) ja ”Axe to Fall” (2009) said väärilise järje, kui Converge andis möödunud aastal välja oma kaheksanda stuudioalbumi “All We Love We Leave Behind”, mida peetakse paljude poolt eelmise aasta vihaseimaks ja tehniliseimaks raskemuusika albumiks. Plaadi esimene singel ”Aimless Arrow” demonstreerib komprosmissitut, evolutsioonilist eksperimenteerimist, mis on raputanud agressiivse muusika formaati kuni alustaladeni. Lindistamise protseduuri käigus ei kasutatud tänapäeva tehislikke stuudio nippe ning ei kaasatud ka välist abi (lindistas ja miksis bändi kitarrist Kurt Ballou) - esmatähtis oli salvestada võimalikult orgaaniline ja dünaamiline teos, mis sarnaneks sellele, kuidas bänd kõlab ka lives. 

Converge ei ole kunagi mahtunud ühte kindlasse sub-kultuuri, vaid on seisnud iseseisvalt ja omaette, oma näo ja soundiga. Alates 2001. aastast on muutumatuks jäänud ka bändi tuumik: Jacob Bannon – vokaal ; Kurt Ballou – kitarr ; Nate Newton – bass ja Ben Koller – trummid.

Converge soojendaja antud kontserdil on Soome grindcore legend Rotten Sound, kes tähistab sel aastal oma 20. tegutsemisaastat. Bänd väljastas jaanuaris ka värske EP “Species at War”, mis jätkab sealt, kus viimane album, „Cursed“ (2011) pooleli jäi. 

Piletid on müügil alates 01.04.2013. Stanford Music Tallinna ja Tartu poodides, Kohvikklubis Protest ning Rokiklubis Tapper. 50 limiteeritud fännipiletit hinnaga 16€, eelmüügist 20€, kohapealt 24€. 

Rohkem infot:

www.convergecult.com 
www.facebook.com/converge 

http://www.rottensound.com/

www.pigfarm-music.com
www.facebook.com/pigfarmmusic

Converge (usa), Rotten Sound (fin)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee