KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
RIVERSIDE (pol) + Magama (pol)
"RIVERSIDE (pol) + Magama (pol)"
Kuupäev: 12.09.2013
Kell: 19:00
Hind: 12 / 15 / 18 eur

PRESSITEADE 23.08.13

Poola progerokkarid RIVERSIDE septembris klubis Tapper


Neljapäeval, 12. septembris esineb klubis Tapper Poola proge esinumber Riverside. Riverside on tegutsenud aastast 2001 ning nende muusika on maitsekas segu atmosfäärilise roki ning metali elementidest, mille tulemiks on selliste suurnimede, nagu Pink Floydi, Porcupine Tree, Dream Theateri ja Tooli jälgedest oma rada otsiv progerokk. Ürituse avab samuti Poolast pärit Maqama.

Aasta alguses ilmunud seni viimane stuudioplaat "Shrine Of New Generation Slaves" (lühendatult "SONGS") moodustab selle tuuri lugude selgroo, kuid kindlasti mängitakse parimaid palasid ka neljalt eelmiselt albumilt. Bändi laulja ja basskitarrist Mariusz Duda kirjeldab "SONGS" plaadi loomislugu kui iseenda uuesti avastamist ja kui väljakutset kirjutada lüürika ning muusika poolest kandev tugisammas, millele rajada bändi edasine tulevik. "Saime kannustust soovist pöörata uus lehekülg ning kirjutada peatükk, mille fookus oleks varasemast enam meloodial ja roki-gruuvil. Albumi kontseptsioon põhineb meid igapäevaselt ümbritseval rahulolematusel - inimesed kurdavad lakkamatult, kuidas nad pole rahul oma tööga ja kuidas neil ei jää aega eneseteostuseks, mis tekitab orjastatud tunde. See ongi uue põlvkonna orjus, kui inimesed ei suuda oma elus ohjasid haarata."

Piletid Riverside'i kontserdile tulevad müügile esmaspäeval, 26. augustil kõigis Piletilevi müügipunktides ja teenindusjaamades. Soodsamaid, 12-euroseid fännipileteid müüvad klubi Tapper, Woodstock ja kauplus Rockroad. Uksed üritusele avatakse kell 19, pilet kohapealt 18 eurot.

Vaata ka:
www.riversideband.pl
www.facebook.com/Riversidepl
www.myspace.com/riversidepl
www.maqama.com
www.facebook.com/maqama
www.soundcloud.com/maqama/sets/gospel-of-judas

RIVERSIDE (pol) + Magama (pol)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee