KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Level-up: Eero, Jaak & Agnes
"Level-up: Eero, Jaak & Agnes"
Kuupäev: 31.01.2014
Kell: 19:00
Hind: 5Ä

On tulemas Eero, Jaagu ja Agnese sünnipäevad, mida otsustasime üheskoos pidada Tapperis. Üritus on avalik ning absoluutselt kõik on oodatud osa võtma!

Lavale astuvad Cantilena, Nuclear Monarch ja Three Leg Dog. Võib-olla esineb ka üllatusbänd.

Võimalus on mängida Beerpongi, millega saab alustada juba kohe pärast avamist. Plaanis on korraldada peale Beerpongi muidki mänge, kuid info on veel täpsustamisel.

Sissepääsu juures ootavad kiiremaid külalisi tervitusjoogid. 

Mõtlesime, et oleks lahe, kui meie sõbrad ja tuttavad jagaksid meiega unustamatuid seikasid, vägevaid ja naljakaid mälestusi. Kuidas seda aga teha? Asi on lihtne: baariletis asub niiöelda loosikast, selle juurest saate paberilipiku ja võite lühidalt sinna kirja panna mõne hea mäletuse meiega seoses. Lipikule kirjutada ka üks meie nimedest, keda meenutate. Asi on vabatahtlik ja mingisugust suurt eesmärki asjal polegi, meil on endal lihtsalt põnev lugeda pärast. :)

Ilmselgelt on meie kõigi tutvusringkondades inimesi, kes raskemuusikat ei kuula. Olge mureta, kõlaritest paiskame muusikat seinast seina.

Sünnipäeva puhul nagu ikka, pakume natuke sööki, snäkki ja muud nänni hamba alla. Ilmselt küll kõigile ei jätkuks, aga elu on näidanud, et alati jääb midagi üle.

AJAKAVA
19:00 - uksed 
20:00 - muusika ja mängud 
21:00 - Three Leg Dog
22:00 - Nuclear Monarch
23:00 - Cantilena 
00:00 - 01:00 - vabalava 
01:00 - muusika ja mängud

Vabalava tähendab siis seda, et kõik julged saavad võimaluse laval käia, seal anekdooti rääkida, laulda, pilli mängida või hoopis tantsida. You choose.

Loosime osalejate vahel välja 6 priipääset! Jagage üritust oma seinal, kommenteerige eventi seinal "jagatud".

Kohtumiseni sünnipäeval! : )

Vanusepiirang: 18+
Pilet: 5€

Level-up: Eero, Jaak & Agnes
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee