KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Business in the front, Party in the back Vol 1.
"Business in the front, Party in the back Vol 1."
Kuupäev: 14.02.2014
Kell: 22:00
Hind: 3Ä / 5Ä

Kui sulle meeldivad sussid, siis pane sussid jalga. Väljas on küll -20 kraadi, see tähendab seda, et sinu nahktagi või käpp – nendes hakkab külm. Elus juhtub väga palju asju. Tähendab on asju, mis hoiavad sind soojas. Näiteks juuksed, kui sinu juuksed on piisavalt ilusad ja selle all mõtlen vohavaid, siledaid, õliseid ja tuules lehvivaid juukseid, siis arvatakse, et järgnev tekst on justnimelt sulle. Kusjuures öeldakse ka, et inimene, kes antud juus-kriteeriumeid ei täida, võib ikkagi lugeda järgnevat teksti.

Mulletid lokkis, maika kalamaksaõliga koos, väike sõrm (Pinki) ja nimetissõrm sirgeks painutatud?
Hea.
Kõrvad halisevad uudse muusika järgi?
Veel parem.
Tahad panna pidu?
FANTASTAILINE.

Mullet Band Management kutsub sind, JAH SIND, meie esimesele stardipeole, mis toimub 14. veebruar (armastus, sõbrad, jee!) klubis Tapper – tantsi, hüppa, kuula, jaluta, joo, söö, kükita. Tuled sina, siis tulen mina, siis tuleb tema, siis tuleme kõik koos ja laseme peol vintsutada meid nii seest, kui ka väljast. Ole sa ükskõik milline issanda loomaaia elajas, tule ja pea meiega maha üks vinge pralle, kus astuvad ülesse mitmed lahedakõlalised bändid ning jalgutrampivatele elevantidele, tantsijatele viskavad tümpsu DJ’d.

PILET 3 EURI, PÄRAST SÜDAÖÖD 5

ETTE ASTUVAD:
-------------------------------------------------
- Üllatusesineja (nö. juukseföön kes kõigi mulleteid soendab)

- Wrath Mocha – „Drunk bastards from Estonia making some hard rock/metal or whatever you call it.“ On sõnad millega nad end kirjeldavad. Lootustandev ja jõudu täis kaabakate punt kes panevad ka kõige hallimad hiired moshima.
https://www.facebook.com/WrathMocha

- Ajupesumasin – Kutid Viimsist, kes tahavad teha muusikat, mis keriks ja seda teile esitada. Praegu veel instrumentaalbänd, kuid pärast sobiva kandidaadi leidmist hakkab kõlama ka vokaalidega laule.
https://soundcloud.com/ajupesumasin

- Discossion - "Kas me oleme seksikad? - Jah."

- HVNS - Luues ettekujutluse eesti kultuurist kui maalist, võib HVNSi kohta öelda värske värv. HVNS kannab endas edasi otsekohesust, allaandmatust, puhtaid emotsioone ja kirge räppimise ning muusika vastu. Peale pikka eksperimenteerimist algas 2012. aastal avalik teekond. Seinte vahelt väljus esimene mixteip "Maolenhans". Muusika on pidev protsess ning areng jätkus. Käesoleval aastal jõudis kuulajateni teine mixtape, mis kannab pealkirja "TerveLinnMagab". Projekti esiksingel "Tere Hommikust" on pälvinud palju positiivset tagasisidet ning ka vääritud minutid raadioeetris. Terve linn magas, kuid tere hommikust oli äratuskell. Tulevik tõotab tulla hea.
https://www.facebook.com/hvnsonkohal?ref=br_tf
https://soundcloud.com/pokkerijumal

- Sir Arthur - Uus tulija Eesti Hip-Hop'i maastikul ning üks väheseid trap stiili viljelevaid riimlejaid. Söör on sündinud ja üles kasvanud Tallinnas, mille tänavakõlad aastaid tagasi teda kirjutama innustasid. 
https://www.facebook.com/sirarrthur
http://www.youtube.com/watch?v=fIpr1WuVfAI

- DJ Majestim & Capella - duo kes paneb teid tantsima taeva, vaid tähed jalge all …
-------------------------------------------------
NB!!! 
PEOL ON OLEMAS KA BAAR NING JUGLEMATELE BACKSTAGE’S MULLETIAJAMIS NURK.
PIDUSTUSE AJAL TOIMUB KLUBIS KA SELTSKONNAMÄNG „LEIA URMAS: ÄRA MAGA SEDA MULLETIT MAHA”
TULE JA OLE FANTASTAILINE.

Business in the front, Party in the back Vol 1.
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee