KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Magik Markers
"Magik Markers"
Kuupäev: 13.11.2008
Kell: 19.00
Hind: 125 / 150.-
13. novembri õhtul esineb rockiklubis Tapper hüpnootiliselt ja ähvardavalt mõjuvat rockmuusikat viljelev ansambel Magik Markers, Ameerika Ühendriikidest.

Connecticuti osariigist pärit ensemble Magik Markers on enamasti liigitatud põrandaaluse noise-rocki esindajaks. Eks selleks anna ka alust nende varased salvestused, taluvuse piire kompavad kontsertesinemised ning kuulumine loendamatul arvul CD-R-plaate (peaaegu tühja tahmakassetiga koopiamasinas paljundatud ümbristes) väljaandvasse keldrimuusikute koolkonda, kuid bändi möödunud aastane heliplaat „Boss” on siiski ka inimkeeli ümberjutustatav ja kauni ragina sees on täiesti arusaadavad laulud. Ja nad on ilusad.
Plaat „Boss” jäi aasta 2008 parima 20 albumi seast napilt-napilt välja isegi nii perifeerses kohas kui EW kultuuriväljaanne Areen. Nii, et Magik Markersit on uriinihaisustest usa-urgastest siiski kaugemale kuulda.

Triona alustanud, täna stuudios duona tegutseva ansambli kuuldavusele on kahtlemata kaasaaidanud vanemas eas prominendid – ansambel Sonic Youth.
Süütenöör Magik Markersi hüpnorock-tsisterni taga süttis just siis kui underground-autoriteedid Sonic-Youthid nad endale 2004 aasta kontsertturneeks soojendusbändiks tellisid.
Sonic Youthi ninamehele Thurston Moore maitses Markersite muusika jällegi sedavõrd, et kutsus nad oma plaadifirma Ecstatic Peace hõlma alla.
Ecstatic Peace on välja andnud kaks Magic Markersi nn päris-albumit – „I Trust My Guitar, Etc” (2005) ja möödunudaastase plaadi „Boss”, mille on omakorda produtseerinud teine Sonic Youthi mees – auväärne Lee Ranaldo.

Niisiis, värske ja aktuaalne, põrisev ja kaunilt kalk Magik Markers – Elisa Ambrogio (kitarr ja laul) ja Pete Nolan (trummid) – teie ees, laval ja elusalt 13. novembril, klubis Tapper. Tallinnas.

uksed avatakse 19 00
soojenduseks DJd Siim Nestor ja Raul Saaremets (äkki ka maharahustamisks DJd)
bänd lavale 21

pilet flaieriga 125
ilma 150
Magik Markers
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee