KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
DÄLEK (usa), PEDIGREE ja ÖÄK
"DÄLEK (usa), PEDIGREE ja ÖÄK"
Kuupäev: 07.11.2008
Kell:
Hind: 175/250/300/350.-

Pedigree Bonne teab rääkida:

Siiani kõige vingema line-up'iga Electric Storm'ile saabub headlineriks USA alternatiivse hip hopi lipulaev DÄLEK. Kahest MC'st/produtsendist koosneva duo juured ulatuvad juba 80ndate lõppu, mil oma DJ karjääri koidikul olnud MC dälek alustas pikka teekonda olemaks tänapäeva hip hopi vast innovatiivseima-, kuid veel enam intensiivseima terviku üheks pooleks. Üheks Däleki suurimaks plussiks on nende väsimatus tuuritada. Nad on jaganud lava nimedega nagu Kanye West, Tool, Mastodon, ISIS, Jesu, Faust, Grandmaster Flash, Underworld, The Pixies, The Roots, Morrissey, Sonic Youth, Kraftwerk, Battles, Dillinger Escape Plan, Deftones, Massive Attack, The Mars Volta... loetelu on pikk. Nende esinemisest Tallinnas, Electric Storm`il tõotab tulla ainulaadne kogemus, õigemini nende eksperiment eesti publikuga, sest nad lammutavad kuulaja tükkideks, konstrueerivad taas üles ning lõhuvad siis veel valjemalt, veel efektiivsemalt.

Minifestivali Electric Storm kureeriv/orgunniv "majabänd" PEDIGREE teeb raju põgenemiskatse stuudioseinte vahelt (kus genereeritakse ja salvestatakse peagi valmivat täispikka uut albumit) ja annab sel aastal alles neljanda kontserdi kodukamaral. Vägagi võimalik et tuleb esmaesitusele veel mõni täiesti värske lugu. Ja kuna aasta 2008 on Pedigreele juubeliaasta päris aukartust äratava numbriga 15, siis ootab endiselt jonnakas teenager kõigilt kingitusi ja lilli. Ning vange ei võeta. ALL ELECTRIC NOW!!!

90'ndate alguses laineid löönud legendaarne müra-duo ÖÄK on hauast tagasi ja rautab bassivilina ja trummikolina saatel oma peatselt ilmuvat albumit "Imeväärne higi". Oodata võib psühhodeelset segu võbisevast happe-rokist ja äraspidistest regimeloodiatest mis kokku põrgates tekitavad määratlematu ja uudse eestipärase lühise.

...kokkuvõtes: SÕBRAD, LÄHEB HELLAKS TORMIKS JA SÄRINAKS!!! (kohalolek kohustuslik)

DÄLEK (usa), PEDIGREE ja ÖÄK
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee