KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Haggard
"Haggard"
Kuupäev: 29.11.2008
Kell: 19.00
Hind: 295/350/400.-

Lumetormid lükkasid Haggardi kontserdi klubis Tapper reedelt laupäevale
Raskerokki oskuslikult keskaegse muusikaga põimiv Haggard Saksamaalt oli sunnitud viima lumetormidest tingitud viivituste tõttu oma reedese kontserdi klubis Tapper laupäeva peale.
"Oleme kaotanud terve päeva, põigeldes tuuribussiga maanteid ummistavate rekkade vahel ja otsides ümbersõite, et vältida lume all maani lookas kõrgepingeliine," teatas bändi esindaja enne Kiievi kontserdi algust. "Olud on karmid, kuid suudame kõik tuurilubadused täita ning ära ei jää ükski kontsert; küll aga esineb meie graafikus mõningaid muutusi. Täname fänne mõistva suhtumise eest ja loodame teie kõigiga kohtuda veel sel nädalal!"
Haggard on tegutsenud juba aastast 1991, põimides raskete kitarrikäikudega majesteetlikku koorilaulu ja keskaegsetel instrumentidel mängitud partiisid. Nende fantaasiarikka atmosfääri ja kaasakiskuvate lugude poolest hinnatud kontserdid on muutnud Haggardi üheks omanäolisemaks bändiks ja ka pikad turneed viiakse läbi täiskoosseisus - Tapperi lavale on oodata tipphetkedel korraga 12 muusikut! Sügise hakul ilmunud uuel plaadil "Tales of Ithiria" teeb kaasa ka põhjanaabrite Nightwishi endine laulja Tarja Turunen. Laupäevasel kontserdil Tapperis kehtivad kõik varem ostetud piletid. Uue märgistusega piletid on saadaval kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili jaamades hinnaga 350 krooni.

Haggard
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee