KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Parkway Drive (AUS) / Chelsea Grin (USA) + Support
"Parkway Drive (AUS) / Chelsea Grin (USA) + Support"
Kuupäev: 28.06.2015
Kell:
Hind: 20/22/25/30

Parkway Drive taas Tallinnas oma suvetuuri raames koos Ameerika Ühendriikide suurima deathcore bändiga Chelsea Grin! Piletid müügis alates 23. märtsist.

Parkway Drive (AUS)
Aastast 2003 tegutsenud Parkway Drive'i karjäär on olnud kui unelmate edulugu - 2005. aastal ilmunud debüütplaat "Killing With A Smile" jõudis koheselt fännide südameisse ja ka kohalikesse müügitabelitesse, mis oli ehedate hardcore juurtega noorukite jaoks enneolematu saavutus. Järgmine plaat "Horizons" (mille salvestas samuti Killswitch Engage'i kitarrist ja produtsent Adam Dutkiewicz) lendas juba pidurdamatult edetabelite tippu ja edasised tuurid ning kontserdid kinnistasid bändi nime lõplikult maailmakaardile.

Chelsea Grin (USA)
Chelsea Grin on Ameerika Ühendriikide suurim deathcore bänd, kes on tuntud oma agressiivsete live kontserdite ning ilusate videode pärast. Bänd asutati 2007 aastal Salt Lake City's. Oma lühikese eluea jooksul bänd on jõudnud välja anda 2 EP’d ja 3 täispikka albumit. Bändi liikmed on mänginud ka sellistes bändides nagu Whitechapel, Born Of Osiris ja viimasel ajal väga populaarses bändis Attila. 

+ SUPPORT

Parkway Drive (AUS) / Chelsea Grin (USA) + Support
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee