KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
PUTIN IS TAKING OVER
"PUTIN IS TAKING OVER"
Kuupäev: 20.03.2015
Kell: 20:00
Hind: 3/5

MIS TOIMUB???!?

Asjad on nüüdseks jõudnud sinnamaani, et kõikvõimas kõigeteadja ning kõiketeadja kõigevõimas PUTIN seadis demokraatia illegaalseks, juudid ja neegrid muinasjututegelasteks ning fentanüüli rahvustoiduks (kohalikus keeles "seljankanüül"). 

KUID SEE POLE KÕIK!?

Võttes Ukrainast eeskuju, ütles veel Putin pressile: -"Эстония - хочу, хочу!" ning lisas, et vene väed tulevad 20 märts Eestisse (Rockclub Tapperisse), et puhastada meid Lääne poolt tekitatud sitapasanteeriast, mida on torudest meile suhu ja kõrva ja pähe ja silma 90ndatest saati pumbatud.

TUUTUUUTUUUT* HÄIRE* - EESTIT RÜNNATAKSE.

Mida me nüüd teeme?..... Ära muretse... Ma tean!
Me poeme Putinile tagumikust sisse nagu juba kombeks (Putin, Obama... who cares?) ning koguneme selle puhul TAPPERISSE, et teha üks suur ÜHISREIV. Üritust aitab üleval hoida fentanüül ja metanool ning kraanist voolab pesuehtne sitt. :) 

MIDA SA VEEL OOTAD??? PANE ATTEND JA TULE KOHALE...... RAISK.......kkkkurjaaaa.......... 

*herr Kohlap, side lõpp* tuuttuuttuuut*


VÄED VÕTAVAD ÜLE:

Wrath Mocha
5 karvast kutti teevad hard rocki koos thrash metali mõjutustega.Neil on tapvad kidrakäigud,orgastilised kidrasoolod ning jõulised trummid ja vokaal.
Cortical White
Tallinna kutid tegemas tempokat, meloodilise vokaaliga alternatiivset hard rocki.
Jadira band
Päälinna eepiline stoner metal bänd võib sulle maagilisel jõul pläru ette mängida.Bänd on küll noor, aga edu on näha, sest kutid on väga andekad.
Ajupesumasin
Nu-metal bänd kes on viimsist pärit ning teevad põhiliselt oma mussi.Hevi kidrasaund ja jõulised trummid keerab su aju täielikult krussi.Ise nad nimetavad end ajuloputavaks vabasõneluseks.
E.t.g.k
Räiged vennad teevad normaalset tümmi.Räppi teevad ,jah, just nii.Hoidke end alt, nad on valmis teid kõiki paika panema.

Piletihind: 20.00 - 23.00 3€
23.00+ 5€

PUTIN IS TAKING OVER
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee