KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Paean -
"Paean - "Scorn of Eternity" plaadiesitluskontsert"
Kuupäev: 25.04.2015
Kell: 19:00
Hind: 5/7

25. Aprillil toimub rokiklubis Tapper PAEAN’i debüütalbumi “Scorn of Eternity” plaadiesitluskontsert.

-------------------

03.04.2015 ilmuv “Scorn of Eternity” on kodumaisel muusikamaastikul selle aasta üks oodatuimaid väljalaskeid.

3 aastat tegemises olnud album ühendab endas Paean’ile omased muusikalised ja temaatilised elemendid. “Scorn of Eternity” kasutab ära progressiivse ja death metali muusikapiiride vabaduse, et seostada inimese teadvuse pimedamad osad talle vastava muusikalise atmosfääriga.

"Inimene, olles alati suunatud surma poole, pole mitte piinades, teades oma tulevast lõppu, vaid on pidevas ebakõlas ja teadvustamata võitluses oma ürgsete, loomulike hoiakute ja harjumuspärase mõistmisega ülevast teadvusest, mille süüks võib pidada usku ja tõekspidamisi igavikulisusest. Albumi teema on segu 20. sajandi filosoofilistest mõttevooludest ja ilukirjandusest, milles pannakse peategelane võitlusse iseenda ja arusaamaga “igavesest”. Sellest eksistentsiaalsest piinast pääsemiseks tuleb lahti öelda metafüüsilisest maailmast, jumalustest ja iseenda vaimsusest - kõik kuhu on juurdunud “igavene” - et saavutada tõde elu ja surma vahel." 

-------------------

CATAFALC -- on Eesti death metali suurnimi juba 1999 aastast ning on laialdaselt tuntud metal muusika austajate seas nii meilt kui mujalt. Intensiivsed ning laitmatu kvaliteediga kontserdid pakatavad brutaalsusest ning ei jäta ühtegi kuulajat külmaks. 2008 aastal ilmunud teine täispikk “Still Suffering” on kõikjal saanud positiivseid arvustusi.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Catafalc-Official/139846176063988

LIBLIKAS -- paistab silma meisterliku seguga progressiivsest ning stoner muusikast. Heliefektidest ja massivsetest riffidest pakatav muusika on suuresti mõjutatud Mastodonist ning Baronessist ning on maiuspalaks kõigile, kes on nende nimede austajad. LIBLIKAS üllitas 2013 aastal oma esimese täispika “Wooden Spaceship” ning 2014 aasta lõpus nägi ilmavalgust nende EP “Mothers’ Finest”.

Facebook: https://www.facebook.com/liblikasest/timeline 
Bandcamp: https://liblikas.bandcamp.com/music

-------------------
UKSED: 19:30
PILET: 5 EUR / (Alates 21:00 7 EUR)

https://www.facebook.com/paeanestonia

Paean -
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee