KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
ABANDONED ELYSIUM
"ABANDONED ELYSIUM "UNMASKED" PLAADIESITLUSKONTSERT"
Kuupäev: 24.04.2015
Kell: 19:00
Hind: 5

Kevad on käes ning selle kevadega kaasneb ka Abandoned Elysiumi uhiuus EP nimega "Unmasked" mille väljalaskekuupäev on 20 aprill.
24. Aprillil on võimalik kuulda kõiki lugusi sellelt plaadilt Rockclub Tapperis.
____________________________________________________

Üritusel astuvad üles:
ABANDONED ELYSIUM (EST)
Abandoned Elysium, mille sünniaastaks võib nimetada 2012, on progressive metali bänd, mille mitmevärviline muusika sisaldab tehnilisi ja groovy elemente. See kõik on segatud vana hea Death metali ning Deathcore-iga. Peale debüütalbumi väljatulekut, otsustas bänd oma uusi ideid rakendada uhiuue EP-ga, mis kannab nime "Unmasked". 2015 aastal on bänd välja lasnud ühe loo plaadilt koos videoga singli näol nimega "My Saviour". Plaat on täis atmosfäärilist muusikat nii raskema ja tehnilise muusika austajale kui ka meloodiliste ja harmooniliste palade kuulajale. Mixitud, masterdatud Sander Sadami poolt, kes on tuntud uuema metal soundi atmosfääri loomises. EP sisaldab 6 lugu, millel igaühel neist on oma omanäoline karakter. Plaadi väljatulekukuupäev on 20 aprill.
https://www.facebook.com/AbandonedElysium

HORROR DANCE SQUAD (EST)
Sizzling rhythms of a new beat mixed delicately into a bubbling porridge of puzzle, which gives a blend of delightful, delicious promiscuity.
https://www.facebook.com/HorrorDanceSquad

EIHSHIA (LV) 
Eihshia was formed in early autumn of 2012. All of the band members had past experience playing in different bands with different genres of music
The main idea of bands music lays in ancient mythology,mystification, and new age progress, all in one fascinating mix .
https://www.facebook.com/Eihshia

BAALSEBUB (EST)
Baalsebub teeb Brutal Slam Death Metalit,bändi kooseis saadi kokku aastal 2013, samal aastal anti välja ülemaailmselt positiivselt vastukaju saand EP "The Great Plague".
https://www.facebook.com/pages/Baalsebub/360917120665252?ref=ts&fref=ts
____________________________________________________

Uksed kell 19:00
Pilet 5eur

ABANDONED ELYSIUM
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee