KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
God Is An Astronaut (IRL)
"God Is An Astronaut (IRL)"
Kuupäev: 14.09.2015
Kell:
Hind: 15 / 20 / 25

Urban Culture Entertainment esitleb :

14. septembril esitleb Tallinnas klubis Tapper uut albumit post-rock žanri üks tähtsamaid bände God Is An Astronaut Iirimaalt. Värskeima plaadi “Helios | Erebus" konseptsiooniks on„Valgus vs Pimedus“,mis kajastudes bändi muusikas, teeb sellest nende kõige raskema ja massiivsema albumi. Plaat tuleb välja aasta kõige pikemal päeval, 21. juunil ACE Records plaadifirma alt.

Eelmine, järjekorranumbrilt seitsmes kauamängiv "Origins" on God is an Astronaut'i esimene album viieliikmelises koosseisus, kindlustades neile muusikamaailmas staatuse kui üks kõige jõulisem ja musikaalselt-visuaalselt leidlikum post-rocki bänd. Tuntud oma tuliste live show'de poolest, kus muusika on tihedalt seotud provokatiivsete visuaalidega, peab GIAA oma albumit heli-fotoks või musikaalseks autoportreeks antud ajamomendil. "Origins" on ülev, mitmetahuline plaat, vaimustades hoolikalt lihvitud heliga, kuid jäädes truuks bändi päritolule ja mõjutustele 11. aasta tagusest ajast.

Bänd asutati 2002.a. kaksikute Niels ja Torsten Kinsella poolt Glen of the Downsis, Iirimaal. Hiljem on lisandunud Lloyd Hanney (trummid), James Dean (klaver/sünt) ja Gazz Carr (kitarr). Albumi "Origins" salvestamiseks liitus bändiga ka Pat O'Donnell vokalisti, kitarristi ja klahvpillimängijana, olles Torsteni kõrval paljude laulude kaasautoriks ning lähenedes rohkem vokaalsest ja eksperimentaalsemast aspektist.

Bändi viimane album "Origins" ilmus plaadifirma Rocket Girl alt, kes litsentseeris bändi läbimurdealbumi, "All is Violent, All is Bright" (2005). Kaheksa aasta jooksul on GIAA andnud järjepidevalt välja albumeid ja ühe EP omaenda Revive Records alt. (A Moment of Stillness EP, 2006, Far From Refuge, 2007; God is an Astronaut, 2008 ja Age of the Fifth Sun, 2010) Kogudes sotsiaalmeedias tohutu kuulajaskonna (230,000 fänni Facebook'is, pool miljonit kuulajat Last.fm'is) ja esinedes rohketel tuuridel, on GIAA Iirimaa kõige võimsam ja aktiivsem live bänd.

Piletid kontserdile on müügil alates 3. juunist Tallinnas kaupluses Stanford Music ja pubis Woodstock ning Tartus kaupluses Stanford Music (alates 8. juunist). Kiirematel on võimalik soetada limiteeritud koguses fännipileteid hinnaga 15€. Tavapilet eelmüügist 20€, kontserdipäeval ukselt 25€. 

------------------------------------------------------------------------------------------

On September 14th the most significant post-rock band GOD IS AN ASTRONAUT from Ireland will preset their new album “Helios | Erebus" at Club Tapper. GIAA recently announced the details of their upcoming album "Helios | Erebus", which will be released on June 21st. Musicians tells that this will be the heaviest album since the beginning of the band.

Tickets are on sale starting from 3rd of June at Stanford Music in Tallinn, pub Woodstock and online. Stanford Music Tartu will start sales on 8th of June.
Limited amount of fan tickets for 15€ available Stanford Music shops.
The regular ticket price is 20€
Ticket at the door 25€

God Is An Astronaut (IRL)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee