KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Zardonic (VEN) + Digital Digital + DJ 4-got-10
"Zardonic (VEN) + Digital Digital + DJ 4-got-10"
Kuupäev: 05.12.2015
Kell: 21:00
Hind: 10 / 15

Drum’n’bassi superstaar ZARDONIC naaseb Eestisse uue albumiga “Antihero”!

Zardonic – maski taha varjunud artist DJ-puldis, kes hullutab maailma klubisid raskekõlalise elektroonika ja karmide kitarrisämplide seguga. Tema energeetikat kadestab iga rock-bänd! Venetsueelast pärit DJ suudab omavahel miksida selliseid stiile nagu drum’n’bass, black metal, industrial ja minimal techno, nimetades ise oma stiili “heavy EDM-ks”.

Zardonicu nimel on koostööd selliste artistidega nagu Celdweller, Counterstrike, DJ Hype, remiksid industrial bändi Nine Inch Nails ja black metal’i ansamblite Dark Funeral ning Gorgoroth loomingust. 
Tema eksperimentaalse muusika fännide hulka kuuluvad Pendulum ja Dieselboy. Tema tööd platseeruvad nii elektroonilise muusika kui ka raskemuusika hit-paraadide ülemiste riiulite peal ning singel „Bring It On“ sai nii võimas, et võeti jõuvõistluse seeria „World Series Of Fighting“ ametlikuks soundtrack’iks.

Oma meeldejääva lavalise välimuse tõttu kuulub Zardonic TOP10 DJ-de hulka, kes esinevad kostüümides ning temast on tehtud omanäoline karakter„Warlocks vs Shadows“ arvutimängu. 

5. detsembril esitleb Zardonic klubis Tapper oma uut albumit „Antihero“. 

Pileti hind eelmüügist 10€, kontserdi päeval 15€. 
Piletid on saadaval kaupluses STANFORD MUSIC (Raua 1, sularaha), ning Pepper Tix netipoes aadressil : https://peppertix.com/event/zardonic-support-tapper-tickets-2015-12-05/

Zardonic (VEN) + Digital Digital + DJ 4-got-10
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee