KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Burn Still X Anniversary
"Burn Still X Anniversary"
Kuupäev: 09.01.2016
Kell: 19:00
Hind:

Burn Still saab järjekordselt aasta vanemaks. Alates jaanuarist 2006 on bänd külastanud pea kõikvõimalike Eesti nurkasid, esinenud kõikidel lavadel, mis kodumaa metalmehele tuttavad, viinud oma muusikat lähinaabritele ja pole kordagi jalga pedaalilt tõstnud. Lõppev aasta on küll vaiksem olnud, aga seda enam on põhjust pidada maha üks korralik sünnipäevapidu.
Tegemist pole aga tavalise süntariga, 10. juubel on suursündmus iga bändi elus, seega peame paslikuks, et ka pidu oleks erakordne ja eriline.

BURN STILL esineb vähe pikema setiga, mis sisaldab lugusid bändi kõige esimesest live’st kuni värsketeni välja. Kindlasti on juubilaridel ka mõni üllatus rahvale varuks. Erakordseks teevad selle õhtu aga sünnipäevaliste külalised, kes eksklusiivselt selle õhtul lavale astuvad.
https://www.facebook.com/BURNSTILL/

EMERALD - Trummidelt tolmu maha pühkinud ja võimud soojenema pannud Emerald õnnitleb Burn Stilli nende 10-ndal sünnipäeval. Hoolimata pikalt kestnud pausist on Emerald valmis täie tõsidusega taas lavale astuma ning nii mõnegi südame uuesti kiiremini põksuma panema.
http://emeraldest.bandcamp.com/

THESE BROKEN REMAINS - Ei, teie silmad ei valeta, vana hea TBR tuleb üheks õhtuks uuesti kokku ja viivad meid tagasi aastasse 2007. Üheks õhtuks näeme veelkord laval bändi, kes oli Burn Stilli kõrval kõik oma tegutsemiaastad ja olid väga tugev hääl Eesti metalcore skenes. Kui keegi veel pole neid laval näinud, siis see on Teie ainus võimalus.
https://soundcloud.com/garymilves/sets/tbr

TWO WRONGS - Bänd, mis pooleldi koosneb Burn Still’i liikmetest on kinnitanud oma jalga tugevalt Eesti väikeses hardcore skenes. Siinkohal peab ka ära mainima, et härrad on rohkem esinenud väljaspool Eesti piiri kui kodumaal. Live show on meestel kiire ja agressiivne, mis tähendab, et tantsusammud saab ära tehtud.
https://twowrongshc.bandcamp.com/

ROTTEN SPERM - Kes teab see teab. Välja antud 2 plaati, oldud sensatsioon Elu24 veergudel, hiljuti tähistasid 10 a. juubelit oma esimesel lool üldse. Tegemist on esimese ja suure tõenäosusega ka viimase live etteastega selle kahe mehe bändi ajaloos.
https://rottensperm.bandcamp.com/

Burn Still X Anniversary
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee