KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
CANCELLED!!!-Cantilena 7. synnip2ev Tallinnas ja Tartus +Statica & Intact
"CANCELLED!!!-Cantilena 7. synnip2ev Tallinnas ja Tartus +Statica & Intact"
Kuupäev: 08.04.2016
Kell: 19:00
Hind: 5 / 7

Meil on Teile üks kurb uudis. Kahjuks jääb üritus ära Stassi haigestumise tõttu!
Me ei ole senini seitsme aasta jooksul jätnud ära ühtegi kontserti, kuid Stassi tervisliku seisundi tõttu oleme seda kahjuks sunnitud tegema. Ära jäävad mõlemad kontserdid nii Tallinnas, kui Tartus. Vabandame, kuid loodetavasti saame Teid peatselt rõõmustada mõne hea uudisega. CANTILENA


 


Cantilena tähistab oma 7. sünnipäeva andes kaks kontserti Tallinnas klubis Tapper ning Tartus klubis Rock & Roll.

Piletid mõlemale üritusele soodsad 5 eurot esimesel tunnil ja 7 eurot edaspidi. Cantilenaga esineb koos Statica, kes sai eelmisel aastal nomineeritud aasta metalalbumi kategoorias. Samuti kütab lavalaudadel Intact, kellega Cantilenal on ühine side just selle pärast, et aastaid oli Intacti laulja Madis Cantilenas frontmani rollis. Statica lubas Tartus plaati esmakordselt presenteerida.

PS: KÄIVITAME KA ERIBUSSILIINI, ET KÕIGE ÄGEDAMAD FÄNNID SAAKS BÄNDIDEGA KAASA SÕITA!

Kodumaa üks suurimaid thrash metali nimesid Cantilena on pärast vokalisti vahetust võtnud suuna heavy metalile ning vürtsitanud seda groove metaliga. Lauljatrooni võttis vastu Soome bändi Kiuase endine vokalist Asim Searah. Pakistanist pärit Asim on andnud bändi temperamendile värske mõõtme ja tema vokaalimeloodiatest on saanud uute lugude firmamärk.

Suurimateks õnnestumisteks peab bänd mitmeid esinemisi nii Euroopas kui kodumaal bändidega, nagu Angelus Apatrida, Shining, Oomph, Stam1na, Toxic Holocaust, Exhumed, Nervosa jt. Samuti on soojendatud selliseid hiidgigante, kui Sepultura, Overkill ja Sybreed. 2010. aastal andis bänd välja EP pealkirjaga "Metallinn" ning 2012 aastal kauamängiva albumi "Violent Peace".

Et viimase plaadi ilmumisest on möödas juba aastaid, nokitseb bänd praegu erilise hoolega uue materjali kallal. Hiljuti avaldas Cantilena uue muusikavideo singlile "No. 1"

Vaata videot siit:
https://www.youtube.com/watch?v=It1nOsuW_oA

Cantilena on:

Asim Searah - vokaal / kitarr
Slava Zalmanov - kitarr
Stas Zalmanov - bass / vokaal
Tõnis Noevere - trummid

CANCELLED!!!-Cantilena 7. synnip2ev Tallinnas ja Tartus +Statica & Intact
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee