KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Horricane, Skeleton Race, Signs of Execution
"Horricane, Skeleton Race, Signs of Execution"
Kuupäev: 16.09.2016
Kell: 19:00
Hind: 6 / 8

Polürütmiline Horricane klubi Tapperi üheksanda hooaja programmis!

Reedel, 16. septembril astub Tapperi lavalaudadele Horricane..

Horricane’i muusika on unikaalne segu keskmise tempoga polürütmilisest riffidest ja õõvastavatest süngetest sündipartiidest, mis on leidnud hulganisti järgijaid nii kodumaal kui Balti riikides, Soomes ja Norras. Horricane oli ka esimene Eesti death metal bänd, mis sõlmis lepingu maailma kõrgliigasse kuuluva plaadifirmaga.

Kui mainekas Brave Words & Bloody Knuckles webzine pärjas Horricane'i demo 2005. aasta parimaks, algas bändil koostöö tuntud plaadifirmaga Black Mark, kellega koostöös anti samal aastal välja esikalbum "The Lynch Lawyers". Paraku jäi albumile suunatud tähelepanu kesiseks ja järgmise plaadi "The End's Facade" andis bänd 2009. aastal välja juba omal jõul. Selle värskele, tumedamale ja jõulisemale saundile aitasid kaasa Schechter Guitar Researchilt eritellimusega saabunud 8-keelsed kitarrid.

Järgnevad aastad tõid bändile 7" split-vinüüli Eesti EBM mootoriga Forgotten Sunrise ja ka täienenud koosseisu, mille liikmed varjuvad järgmiste lühendite taha: DRX (vokaal), WRZ (kitarr), MRT (kitarr), TRK (bass) ja MDX (trummid). Tegu on Eesti skenes tuntud muusikutega, kes on mänginud metal-bändides juba '90 aastatest, omades vilumust nii black metalis kui industriaalis, hardcores ja proges.

Vaata värsket videot loost "Synthetic Forms":
https://www.youtube.com/watch?v=dnH3cOk2dAA

Enne Horricane kütavad kaelad soojaks Skeleton Race Tartust ning Tallinna kohalik punt Signs of Execution, kes presenteerib uut albumit. 

Pilet esimesel tunnil 6 eurot, edasi 8!
Uksed avatakse kell 19:00, esimene bänd laval kell 20!

Horricane
Skeleton Race
Signs of Execution

Horricane, Skeleton Race, Signs of Execution
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee