KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
Streetfight stoner- rocki saatel
"Streetfight stoner- rocki saatel"
Kuupäev: 20.04.2009
Kell: 19.00
Hind: 175 / 225 / 250.-

Klubi Tapper üllatab taas, extreme weekend  oma hullude artistidega saab jätku- seekord on ühe katuse all raju rock ja streetfight! Piirideta õhtu muusikas läheb üle mõõduvõtmiseks karmide meeste etteastes.

Enne ametliku pressiteadet ka üks kiire vahemärkus. Nimelt on StarBuckil veel üks veider plaan kuidas Tapperi publiku tähelepanu pälvida. Nimelt lubas ta purustada kõik, mis talle kätte antakse. Vanad kitarrid, toolid, telekad, kummutid jne. Mida kummalisem ese pilbasteks löömiseks kätte antakse, seda parem. Ainuke võimalus teada saada, kuidas ja millega ta seda teeb, on kohale tulla ja üle kaeda.


Tänavavõitluskunstide klubi FIGHT CLUB FINLAND

Fight Club Finlandi maadlustšempion ja tiitlikaitsja Valentine võtab ainukordses erimatšis Tallinnas klubis Tapper 20. aprillil vastu “Kanada Mässaja” StarBucki väljakutse! Spetsiaalne, ainult ühel õhtul aset leidev tänavalahing peetakse maha klubipõrandal, ilma maadlusareenita, mistõttu seekordne lööma saab olema eriliselt ohtlik.

Valentine võitis Soome maadlustšempioni tiitli StarBuckilt 2008. aasta 16. oktoobril Helsingis pärast seda, kui StarBuck oli võitnud Ameerika superstaari ja neljakordset maailmameistrit Steve Corinot verises reegliteta kokkupõrkes. Varem samal aastal oli Valentine võitnud tiitlimatši-võimaluse, mis andis talle voli aasta lõpuni tšempionitiitli omanikku välja kutsuda. Osav oportunist Valentine kasutas ära StarBucki matšijärgset väsimust ja nõudis viivitamatut tiitlivõitlust, millelt lahkus Soome maadlustšempioni tiitliga.


StarBuck ei kavatse aga tšempionivööst niisama kergelt loobuda, vaid on Soome tiitli taas sihikule võtnud ja valmis selle kolmandat korda endale võitmise nimel kõik mängu panema! Seekordne tänavavõitluse-väljakutse võib olla just see võimalus, mida StarBuck oodanud on... ja vältimatu lahendus, mida Valentine kõige rohkem kardab!Koduleht: FIGHT CLUB FINLAND


SPARZANZA

Sellel Rootsi stoner-rock-bändil leidub pühendunud austajaid kõikjal maailmas, kuid Euroopa on neist lausa punnis. Nende kolmanda albumi “Banisher Of Light” singleid “Before My Blackened Eyes” ja “Black Heart” on saatnud röögatu menu muu hulgas Soome raadioeetris; esimene neist figureeris sarja Big Brother Finland 2008 saatepea heliribal. Veetnud suurema osa eelmisest aastast stuudios, kus treinud valmis neljandat, tänavu kevadel ilmuvat albumit, on Sparzanzal nüüd õige aeg fännidele oma olemasolu meelde tuletada ja oskustega muljet avaldada.


MySpace: SPARZANZA

SILVER MOTH
Varem nime F32.10 kandnud noor Soome stoner-rock/doom-bänd Silver Moth on soojendanud Helsingis Semifinalis Truckfightersit ja käinud Lõuna-Soome ringreisil koos Dozeriga; tänavukevadine turnee Sparanzaga on värske ja vihase pundi järjekordne võimalus end rootslaste seltsis tõestada, seekord ka Eesti publikule.


MySpace: SILVER MOTH

Vahepalu valib DJ MiSSKESSU
http://ambigramm.blogspot.com/


Piletid klubis Tapper toimuvale kontserdile tulevad müüki esmaspäeval, 30. märtsil kell: 10:00 kõigis Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 225 krooni. Piiratud koguses 175-krooniseid sooduspileteid müüakse kolmapäevast (01.aprill) klubis "Tapper" (Pärnu mnt 158G). Pilet ukselt 250 krooni.

Streetfight stoner- rocki saatel
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee