KLUBILIIKMELE:
Nimi:
Kood:
Sisene
Otsi:
 
August Burns Red (usa)
"August Burns Red (usa)"
Kuupäev: 08.08.2017
Kell: 19:00
Hind: 25 / ...

AMEERIKA BÄND AUGUST BURNS RED ESINEB TALLINNAS

8. augustil esineb Tallinnas, rokk-klubis Tapper metalcore üks edukamaid bände AUGUST BURNS RED. Ansambel, mille muusikat iseloomustavad massiivsed kitarririfid, keerukad taktimõõdud ning meisterlik pillimäng tuleb oma Eesti fänne rõõmustama esmakordselt.

August Burns Red on läbi oma karjääri olnud väga mitmetahulise kõlaga, kaasates palju klassikalise muusika mõjutusi ning liikudes pidevalt raskemuusika erinevate koolkondade vahel. “Metal-muusika stiile on olnud minu jaoks alati keeruline liigitada – muusikas ei ole piire ning seega on raske mõista inimeste soove mingeid ┼żanreid määrata,” sõnas bändi kitarrist JB Brubaker. “Küll on meid metalcore bändiks ristitud, kuid tihti ka progressiivseks metalbändiks nimetatud ning isegi thrash metali alla pandud”.

2003. aastast tegutseva ansambli nimele on juba kogunenud kuus täispikka albumit - “Thrill Seeker” (2005), “Messengers” (2007), “Constellations” (2009), “Leveler” (2011), “Rescue & Restore” (2013) ja uusim “Found In Far Away Places” (2015), mille singel “Identity” pälvis kriitikute palava heakskiidu ning sai Grammy auhinnale nomineeritud.

Tänavu tähistab August Burns Red oma läbimurde albumi “Messengers” kümnendat juubelit ning kindlasti on oodata ka Tallinnas antud plaadi muusikale suuremat rõhku. “Kuna tegu on bändi esimese kontserdiga Eestis, siis oli muusikute soov klubis Tapper esitada suuremat läbilõiget bändi loomingust läbi aegade,” kinnitab Live Nation Baltic promootor Karl Sirelpuu.

Tallinnas esineb August Burns Red koosseisus Jake Luhrs (vokaal), JB Brubaker (kitarr), Dustin Davidson (basskitarr), Brent Rambler (kitarr) ja Matt Greiner (trummid).

Piletid on müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

August Burns Red (usa)
 
© 2008-2009 Rockclub Tapper | Pärnu mnt. 158g | 11317 TALLINN | (+372) 654 7518 | info@tapper.ee